Antoine Griezmann po treningu otwartym: Obyśmy mogli zapewnić kibicom dobry sezon

Łukasz Lewtak

5 stycznia 2020, 14:15

Barça TV, Sport

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann i Junior Firpo udzielili krótkich wypowiedzi dla Barça TV po zakończeniu swojego pierwszego treningu otwartego w barwach Blaugrany.

Antoine Griezmann

- To piękne i ważne, że możemy tutaj być i poczuć miłość i ciepło kibiców. Oni zawsze są z nami, kiedy coś nie idzie, wspierają nas, gdy sprawy się komplikują. Zawsze trzeba być za to wdzięcznym.

- To przyjemność, że kibice tutaj są, a my możemy dzielić z nimi te chwile. Lubimy być blisko naszych fanów zarówno na stadionie, jak i na ulicy, kiedy się z nimi spotykamy. To zaszczyt, że kibice są tu z nami. Obyśmy mogli zapewnić im dobry sezon. To wszystko doda nam wiele siły na Superpuchar Hiszpanii.

Junior Firpo

- Jest z nami wielu kibiców. Cieszymy się, że podczas tego otwartego treningu dzieci mogą cieszyć się futbolem i golami. Uważam, że to genialny pomysł. Dla nas ostatecznie to tylko trening, a dla nich to niezapomniany dzień.

- Wszyscy powinni organizować takie treningi. Mam nadzieję, że kibice miło spędzili czas. Prosili mnie o wszystko, spodenki, koszulkę... Dałbym im wszystko, ale nam na to nie pozwalają.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Odejdź i zabierz gargamela ze sobą i wstydu oszczędź

A może by zamienić pozycjami Griezmanna z Suarezem?

Nie moge na niego patrzec w koszulce Barcelony

Myślę że jeśli Griezman się nie poprawi to wìecej szans powinie dostać Perez i Fati albo Dembele jak wróci.Griezman powinien mieć czas do końca tego roku jeśli nie wymienić się go powinno z PSG na Neymara wtedy Fati Perez czy Dembele nie będą blokowani.Kasa będzie na inne potrzebne transfery.Jeśli Griezman wróci na te tory co ostatnio to dobrze powinien zostać.Powinni ściagnąć tego Olmo aby był w rezerwie za Arthura de jonga i Busiego na zmiane Vidalem.Na końcu Rakitic jeśli nie poprawi gry w tym miesiącu.Puig powinien skupić się na awansie Barcelony B a w 1 składzie grać w pucharze króla.Wtedy byłby i wilk syty i owca cała.Z tym skostniałym środkiem z problemami Arthura może być problem w tej połówce sezonu stąd Olmo.Przyszłość mnie nie martwi bo jest Puig, Pedri, Alenia,Moriba czy Olmo ( plus de Jong i Arthur )któryś z nich rozkwitnie, pewnie jeszcze kogoś kupią ale problem jest na dziś.

Myśl Barcelony :
Mamy ŚN Griezmanna, gdzie go ustawić hmm ??
No tak! Wstawmy go jak Coutinho na LS, mniejsza, że nie ogarnia ale niech sobie klepie piłeczkę, niech piłka lata :D

Obyś odszedł :)

A co ktoś wam niepozwala? co to za gadanie obyśmy mogli...

trochę za późno na takie obietnice Francuziku...najgorszy wynik punktowy od 12 lat...przypomnę, że nie zdobyto żadnego trofeum i Barca zajęła trzecie miejsce w lidze ze stratą prawie 20 pkt do Realu.

Jest połowa sezonu. Pewny rzeczy nie da się już naprawić. Trzeba było skupić się na początku kampanii.