Antoine Griezmann po treningu otwartym: Obyśmy mogli zapewnić kibicom dobry sezon

Łukasz Lewtak

5 stycznia 2020, 14:15

Barça TV, Sport

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann i Junior Firpo udzielili krótkich wypowiedzi dla Barça TV po zakończeniu swojego pierwszego treningu otwartego w barwach Blaugrany.

Antoine Griezmann

- To piękne i ważne, że możemy tutaj być i poczuć miłość i ciepło kibiców. Oni zawsze są z nami, kiedy coś nie idzie, wspierają nas, gdy sprawy się komplikują. Zawsze trzeba być za to wdzięcznym.

- To przyjemność, że kibice tutaj są, a my możemy dzielić z nimi te chwile. Lubimy być blisko naszych fanów zarówno na stadionie, jak i na ulicy, kiedy się z nimi spotykamy. To zaszczyt, że kibice są tu z nami. Obyśmy mogli zapewnić im dobry sezon. To wszystko doda nam wiele siły na Superpuchar Hiszpanii.

Junior Firpo

- Jest z nami wielu kibiców. Cieszymy się, że podczas tego otwartego treningu dzieci mogą cieszyć się futbolem i golami. Uważam, że to genialny pomysł. Dla nas ostatecznie to tylko trening, a dla nich to niezapomniany dzień.

- Wszyscy powinni organizować takie treningi. Mam nadzieję, że kibice miło spędzili czas. Prosili mnie o wszystko, spodenki, koszulkę... Dałbym im wszystko, ale nam na to nie pozwalają.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Obyś odszedł :)
« Powrót do wszystkich komentarzy