Antoine Griezmann po treningu otwartym: Obyśmy mogli zapewnić kibicom dobry sezon

Łukasz Lewtak

5 stycznia 2020, 14:15

Barça TV, Sport

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann i Junior Firpo udzielili krótkich wypowiedzi dla Barça TV po zakończeniu swojego pierwszego treningu otwartego w barwach Blaugrany.

Antoine Griezmann

- To piękne i ważne, że możemy tutaj być i poczuć miłość i ciepło kibiców. Oni zawsze są z nami, kiedy coś nie idzie, wspierają nas, gdy sprawy się komplikują. Zawsze trzeba być za to wdzięcznym.

- To przyjemność, że kibice tutaj są, a my możemy dzielić z nimi te chwile. Lubimy być blisko naszych fanów zarówno na stadionie, jak i na ulicy, kiedy się z nimi spotykamy. To zaszczyt, że kibice są tu z nami. Obyśmy mogli zapewnić im dobry sezon. To wszystko doda nam wiele siły na Superpuchar Hiszpanii.

Junior Firpo

- Jest z nami wielu kibiców. Cieszymy się, że podczas tego otwartego treningu dzieci mogą cieszyć się futbolem i golami. Uważam, że to genialny pomysł. Dla nas ostatecznie to tylko trening, a dla nich to niezapomniany dzień.

- Wszyscy powinni organizować takie treningi. Mam nadzieję, że kibice miło spędzili czas. Prosili mnie o wszystko, spodenki, koszulkę... Dałbym im wszystko, ale nam na to nie pozwalają.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

trochę za późno na takie obietnice Francuziku...najgorszy wynik punktowy od 12 lat...przypomnę, że nie zdobyto żadnego trofeum i Barca zajęła trzecie miejsce w lidze ze stratą prawie 20 pkt do Realu.
« Powrót do wszystkich komentarzy