Guillermo Amor: Wydawało się, że mecz jest wygrany; to stracona szansa

Łukasz Lewtak

5 stycznia 2020, 00:03

Mundo Deportivo

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Po meczu Barçy z Espanyolem na Cornellà-El Prat krótkiej wypowiedzi dla mediów udzielił Guillermo Amor.

Wynik: To była stracona szansa ze względu na to, jak potoczyła się ta kolejka. Wydawało się, że mecz jest wygrany, ale w ostatnich minutach rywale doprowadzili do remisu w pojedynczej akcji. Uciekło nam zwycięstwo.

Przerwy: Przerwy od meczów klubowych mają wszyscy. Są one wtedy, kiedy rozgrywamy spotkania reprezentacyjne lub, tak jak teraz, w okresie świątecznym. Każdy wraca z jakiegoś miejsca.

Analiza gry zespołu: Uważam, że gra była dobra. W pierwszej połowie trochę nas jednak kosztowało wejście w mecz. W drugiej części spotkania odwróciliśmy wynik w ciągu 15 minut i całkowicie kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Na koniec przez pewne okoliczności nie udało nam się odnieść zwycięstwa. Trzeba patrzeć do przodu.

Arturo Vidal: Doniesienie to temat wewnętrzny i zostanie on rozwiązany w klubie. Jeśli chodzi o grę Vidala, uważam, że dziś jego postawa była bardzo dobra. Jest bardzo skoncentrowany na futbolu i dziś odmienił mecz. Zagrał na bardzo dobrym poziomie.

Frenkie de Jong: Zawsze mówimy, że lepiej jest grać w jedenastu niż w dziesięciu. To były dwie akcje, szkoda. W momencie wykluczenia De Jonga mieliśmy mecz pod kontrolą.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Analiza gry zespołu: Uważam, że gra była dobra.
Ten gość też gada jak pokręcony, każdy z nich dorzuca cegiełkę do sukcesywnego wyniszczania klubu a Cules siedzą cicho i liżą tyłek Bartomeu.
Nigdy nie sądziłem, że może dojść do takiej sytuacji.

Winią tego De Jonga za to czerwo jak byk...Chyba w czym innym był problem..

A mi się wydawało że gościu ma olej rozlany na czole, ale po prostu mu ptak narobił ;)

„Wydawało sie ze mecz jest wygrany”... no ja pdl gra sie do 90 minuty a poza tym wy nie wygrywaliscie tylko ledwo meczyliscie bule z czerwona latarnia ligi...
konto usunięte

Damy rade Przemyslimy kucniemy wszyscy w kołeczku na treningu i bedzie lepiej hahah :)

"Uważam, że gra była dobra" - nie no zajebista, wręcz perfekcyjna. Tylko, że ostatnia drużyna z tabeli grała z nami jak równy z równym. Oni tam wszyscy plują nam kibicom w twarz i mówią, że to deszcz pada