Bayer Leverkusen coraz poważniejszym rywalem Milanu w walce o sprowadzenie Jean-Claira Todibo

Łukasz Lewtak

29 grudnia 2019, 11:00

Calciomercato, Mundo Deportivo

4 komentarze

Fot. Getty Images

Włoski portal calciomercato.com informuje, że Bayer Leverkusen staje się coraz poważniejszym rywalem Milanu w walce o sprowadzenie Jean-Claira Todibo.

Jean-Clair Todibo jest kolejnym po Carlesie Aleñi piłkarzem, który w zimie może opuścić Barcelonę. W ostatnich tygodniach o młodego francuskiego stopera najbardziej starał się Milan, jednak obecnie oferta klubu z Mediolanu jest niewystarczająca i nie spełnia oczekiwań Barçy.

Nie ma zgody między Barceloną a Milanem co do formy odejścia Todibo (Blaugrana woli wypożyczenie) ani co do ceny za zawodnika (Milan wycenia Francuza najwyżej na 15 milionów euro). Tymczasem portal calciomercato.com informuje, że do walki o 20-letniego środkowego obrońcę poważnie włączył się Bayer Leverkusen.

Według doniesień wspomnianego portalu największym atutem Bayeru Leverkusen jest to, że niemiecki klub może zaoferować Jean-Clairowi Todibo grę w Lidze Europy. To mogłoby przekonać również FC Barcelonę. Calciomercato.com zapewnia, że ze źródeł zbliżonych do Blaugrany wie, że w biurach na Camp Nou są obecnie analizowane oferty, jakie pojawiły się za Todibo. Nie dowiadujemy się jednak, jaką kwotę proponuje Bayer Leverkusen.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli ma spędzić na boisku do czerwca łącznie ze 100 min u nas to chyba lepsze wypożyczenie jeśli będzie grał to rozwinie się elegancko :) oby tylko nie sprzedali

Obrońca który został wybrany do 11 kolejki w ostatnim meczu LM jet nam nie potrzebny bo trener tak wierzy w Arujo że ten nie powącha murawy do końca sezony w pierwszym zespole nawet w przypadku kontuzji czy kartek. Przecież zawsze można tam wstawić Rakiticia przecież w jakimś celu pozostał.

Nie wierzę co się oni robią.... To jest sabotaż jakiś.

Ciekawe, który to taki mądry chce pozbycia się Todibo...