Mundo Deportivo: Nélson Semedo nie jest już piłkarzem nie na sprzedaż

Łukasz Lewtak

21 grudnia 2019, 13:15

Mundo Deportivo

23 komentarze

Fot. Getty Images

Dzienikarz Mundo Deportivo Miguel Rico informuje dziś, że Nélson Semedo przestał być w Barcelonie piłkarzem nie na sprzedaż.

Podczas letniego okienka transferowego w tym roku FC Barcelona przyznała, że odrzuciła bardzo korzystne oferty za Nélsona Semedo. Niektóre kluby proponowały za portugalskiego prawego obrońcę nawet około 40 milionów euro. W tamtym okresie Nélson Semedo był jednak uznawany za piłkarza nie na sprzedaż, dlatego też Blaugrana nie zaakceptowała żadnej z propozycji, jakie otrzymała.

Miguel Rico z Mundo Deportivo informuje dziś jednak, że po sześciu miesiącach sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Dyrektor sportowy FC Barcelony Éric Abidal szuka na rynku prawego obrońcy, a kataloński klub jest gotowy wysłuchać ofert zarówno za Nélsona Semedo, jak i za Moussę Wagué, który w lecie tego roku awansował z Barçy B do pierwszego zespołu.

Powodem takiego stanowiska klubu mogą być niezbyt przekonujące występy Nélsona Semedo, który nie daje dodatkowego impulsu grze Barcelony na prawej stronie. W ostatnim El Clásico Portugalczyk został zmieniony już na początku drugiej połowy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wiadomo, że Emerson wjedzie za Semedo.
Nic więcej ciekawego na rynku do wyciągnięcia nie ma, za rozsądne pieniądze .

Problem z Semedo jest taki, że jest zbyt słabym obrońcą, a Jego gra do przodu nie jest tak dobra zeby to przykryć, jak dla mnie to jest w letnim okienku jest to pozycja na którą potrzebne jest wzmocnienie tak samo jak następca dla Suareza, bo mając prawdziwego prawego obrońce można gotować składem i w mniej ważnych meczach dawać grać Roberto który jest pomocnikiem.

Mi ogolnie 100 razy bardziej sie podoba młody Wogue dla tego pana zdecydowanie nie ma miejsca w takim klubie jak Barca

Sprzedać, zapomnieć. Piłkarz,który umie zagrać lage do przodu i piłkę do tyłu. Czy ktoś widział Nelsinho klepiacego z graczami, z przodu?

A co powiecie o Hakimim z Bvb ? Ciekawa alternatywa dla Roberto jak dla mnie.

Został zmieniony, bo jest po kontuzji, a Real sporo atakował jego strona. Widać, że jeszcze nie jest w rytmie meczowym po urazie.

Inna sprawa, to ciekawe kogo Eric znajdzie na tym rynku. Sprzedać dobrych piłkarzy jest łatwo, gorzej z ich następcami. Warto zauważyć, że pytają się nas o naszych najlepszych zawodników: Alenie, Vidala, Semedo, Todibo. Nikt nie pyta o Rakietę

Mnie ten piłkarz nigdy nie przekonywał. W obronie objeżdżany przez rywali jak junior, a w ataku bezwartościowy. Te jego słynne "wrzutki" do przeciwnika na tym poziomie są nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że po sezonie powiedzą Semedo ADIOS !!!

Możemy kupić najlepszego prawego obrońcę na świecie a Valverde i tak go zniszczy.
#ValverdeOut

Ja to mam wrażenie że ten zarząd kiedyś wymyślił sobie że nie warto sprzedawać kiedy są oferty za zawodnika, tylko wtedy kiedy zawiedzie kolejne raz.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Ja czekam na Emersona to będzie nowy Alves
Szybki Dobry w ofensywie i w defensywie

Ja bym najpierw sprzedał naszego trenera a następnie skonsultować się z jego następcą ktogo ten chce w drużynie a kogo wolałby sprzedać.
konto usunięte

Hahha w lato mógł iść za 50 do ATM to bartek woli poczekać i sprzedać za 20