Frenkie de Jong: Najbardziej pozytywne jest to, że zareagowaliśmy i podnieśliśmy poziom naszej gry

Łukasz Lewtak

14 grudnia 2019, 20:30

Barça TV, Sport

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Po wyjazdowym meczu Barcelony z Realem Sociedad Frenkie de Jong udzielił krótkiej wypowiedzi dla Barça TV. Holenderski pomocnik krytykował sędziego, który nie przyznał Katalończykom rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

- Jeśli w pierwszej połowie sędzia gwiżdże rzut karny po faulu Busquetsa, to w drugiej również musi przyznać jedenastkę po tym, co rywale zrobili z Piqué - podkreślił Frenkie de Jong.

- Wiedzieliśmy, że to będzie intensywne spotkanie. Na boisku nie czuliśmy się komfortowo z powodu pressingu przeciwników. Najbardziej pozytywnym aspektem jest jednak to, że zareagowaliśmy i podnieśliśmy poziom naszej gry - zaznaczył holenderski pomocnik.

- Gol na 2:2 bardzo nam zaszkodził, ponieważ to była nieszczęśliwa akcja. Dodatkowo ta bramka padła w momencie, w którym graliśmy lepiej - zakończył De Jong.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gracze Barcelony zadowoleni że zagrali lepiej niż zawodnicy potęgi Realu Sociedad. Epickie. Udało się uratować remis.

a najbardziej negatywne jego gra od 5 meczy

Nie zagrał dobrze, ale i tak był najlepszy z naszych pomocników.

Anoeta to stadion, na którym w ostatniej dekadzie Barcelona straciła najwięcej punktów w lidze (21).

Lepszy 1pkt niż 0 !!

Visca el Barca!!

Frankie chyba tylko ty zareagowałeś i podniosłeś poziom... Szkoda, że z Twoim przyjściem Twoi koledzy z klubu nie reagują i dopasowuje sie poziomem gry do Ciebie... W 3-4 osoby nie wygracie za wiele...