Betis rywalem Getafe w walce o sprowadzenie Carlesa Aleñi

Łukasz Lewtak

14 grudnia 2019, 13:00

ABC, AS, Marca

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Hiszpańskie media informują dziś, że Betis jest kolejnym po Getafe zespołem, który chciałby sprowadzić Carlesa Alenę. 21-letni kataloński pomocnik podobno przychylnie patrzy na propozycję przejścia do stolicy Andaluzji.

Betis poszukuje wzmocnień w zimowym okienku transferowym, a szkoleniowiec zespołu z Sewilli Rubi jasno powiedział, że potrzebuje pomocnika. - Od początku pokazywaliśmy, że to jest pozycja, którą można by wzmocnić. Jednak nie można się pomylić, musimy myśleć o tym, że piłkarz, który do nas dołączy, może nam pomóc. Klub podejmuje działania w tej sprawie. Wszyscy gracze, którzy podniosą nasz poziom, będą mile widziani. Będę informowany na temat tego, jaka jest sytuacja. Ja na razie zajmuję się piłkarzami, których mam tu i teraz - powiedział Rubi, zapytany przez dziennikarza o możliwość sprowadzenia Carlesa Aleñi.

Zawodnik Barcelony to jeden z graczy, którzy negocjują z Verdiblancos przejście na Benito Villamarín w zimowym okienku transferowym. Według dziennika ABC w ostatnich dniach negocjacje nabrały tempa, a Betis jest blisko dojścia do porozumienia z Barceloną. Aleñá miałby zostać wypożyczony z opcją wykupu.

Według informacji ASa już wcześniej Barcelona ustnie porozumiała się z Getafe w sprawie Aleñi, ale wszyscy czekają na zielone światło ze strony samego Katalończyka. Trener Geta José Bordalas podkreślił wczoraj: "Aleñá nas interesuje i to nawet bardzo". Wydaje się jednak, że 21-latek wybrał Betis, do którego chciałby zostać wypożyczony do końca obecnego sezonu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wydaje się, że rok wypożyczenia i powrót do nas to idealna opcja
« Powrót do wszystkich komentarzy