Antonio Conte: Ze względu na to, co zrobiliśmy dzisiaj, zasługiwaliśmy na coś więcej

Julia Cicha

11 grudnia 2019, 00:33

Inter.it

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Golo Romelu Lukaku nie wystarczył – Inter przegrał z Barceloną i odpadł z Ligi Mistrzów. Po meczu skomentował to trener Antonio Conte.

− Mieliśmy okazje, dzięki którym mogliśmy wygrać. Zabrakło nam wykończenia, precyzji w dokończeniu tego, co wykreowaliśmy. Nie mam moim piłkarzom nic do zarzucenia, dali z siebie wszystko. Staraliśmy się na 100%, zmarnowaliśmy trochę dobrych okazji, a rywale strzelili gola na 2:1. To nas dobiło. Przepraszam przede wszystkim chłopaków oraz kibiców, którzy nas dopingowali. Dziękuję fanom, bo stworzyli atmosferę, która motywowała nas od początku do końca.

− Myślę, że zasłużyliśmy na nieco więcej, naprawdę chcieliśmy awansować, ale niestety się nie udało. Będziemy musieli wspólnie pracować, by pomóc rozwijać się młodym zawodnikom. Teraz trzeba się podnieść i wrócić do normalności. To nie jest łatwy moment. Do świąt zostały nam jeszcze mecze, a potem odzyskamy kilku graczy na drugą połowę sezonu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mieli pecha. Ile nieuznanych goli po spalonym? 3?

@cules_since95 gdyby zawodnik nie był na pozycji spalonej to możliwe że nawet nie dotknął by piłki więc nie ma sensu gadać o tych akcjach

@cules_since95 to zasługa obrony.Kto im kazał być na spalonym.Gdyby Perez podał do Suareza a nie strzelał była by ogromna szansa na bramkę.Tu i tu były sytuacje.Wygrał skuteczniejszy.

@Borneo Oczywista oczywistość, zgadzam się w 100%

@cules_since95 tu nie ma mowy o pechu czy innych zabobonach. Wygrał lepszy. Koniec kropka.

@cules_since95 Pech to jak sędzia zauważy spalonego na długość nieobciętego paznokcia a nie akcje które po prostu były spalone.

@cules_since95 a ja się zgadzam, bo 2 bramka ze spalonego, ta Martineza, to ja w powtórce nawet myślałem, że spalonego nie było. Centymetry. Takie coś, to raczej szczęście niż świadoma decyzja wszystkich obrońców.
« Powrót do wszystkich komentarzy