Carles Pérez: Razem z Ansu pokazujemy, że wychowankowie mogą odnieść sukces w Barcelonie

Julia Cicha

10 grudnia 2019, 23:18

Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Carles Pérez zadebiutował dziś w Lidze Mistrzów i okrasił swój występ bramką. Dodatkowo napastnik został oficjalnie członkiem pierwszego zespołu Barcelony. Po spotkaniu wychowanek La Masii udzielił wypowiedzi dla mediów.

Debiut i gol: Jestem bardzo szczęśliwy, gra tutaj to marzenie, strzelenie na tak legendarnym stadionie również. Cały zespół mi gratulował.

Kontrakt: Dla mnie nic się nie zmienia. Dalej będę pracował i cieszył się grą, a także korzystał z szans, które da mi trener.

Spotkanie: Trudno nam było wejść do gry, ale kiedy trafiliśmy do siatki, przejęliśmy kontrolę.

Ansu: Ma niewiarygodny talent. Razem jesteśmy przykładem chłopaków z La Masii, pokazujemy, że jeśli się wierzy, da się to osiągnąć. Barça ufa wychowankom, oni mogą odnieść tu sukces.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mamy świetnych tych młodych zawodników :)

Tak się wygrywa mecze,jak nie próbuje się wjechać z nią do siatki. Strzały z dystansu po zamiatały,jak miotła na święta.

No to teraz dajmy szansę najbardziej utalentowanemu PUIG-owi

myśle że te słowa to troche na wyrost , zagranie kilku meczy w barcelonie nie znaczy że możesz odnieśc " sukces" oczywiscie mam nadzieje że Ci dwaj sprawią że to odszczekam natomiast...po co tak gadac :P niech robią swoje i tyle

Nie moga, dopoki jest Barto i marionetka.

X D

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

Bardzo fajny występ młodziaków. Pokazali wielki charakter który moze byc kluczowy w odniesieniu sukcesu, zwlaszcza mam na mysli Fatiego, bo uważam że ma najwiekszy potencjał.