Luis Suárez: Gratuluję Griezmannowi, ponieważ nie jest łatwo przystosować się do gry Barçy

Łukasz Lewtak

7 grudnia 2019, 23:22

AS/Marca

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Luis Suárez strzelił przepięknego gola piętą w meczu Barcelony z Mallorcą (5:2). Po zakończeniu spotkania urugwajski napastnik podkreślił, że jest bardzo zadowolony z dzisiejszych wydarzeń.

Gol, który zostanie zapamiętany: Wiedziałem, że nie mam do dyspozycji szerokiego kąta, i pozostało mi zagrać piętą. Szukałem odbitej piłki, ponieważ w ten sposób dałem mniej szans bramkarzowi.

Zwycięstwo i dobra gra: To definiuje wiarę w siebie i zaufanie, jakie zyskujemy wraz z kolejnymi meczami. Bardziej szukaliśmy kolegów z drużyny i dziś wyszedł nam świetny mecz.

Antoine Griezmann: Musi przyzwyczaić się do nowej pozycji w ataku, musi szukać swojego miejsca i swojej przestrzeni. Gratuluję mu tego, jak adaptuje się do zespołu, ponieważ nie jest to łatwe.

W szatni mówią, że Suárez jest w stanie strzelać gole w trudnych sytuacjach, a marnować łatwe okazje: Czasami zdarza się tak, że marnuję łatwiejsze sytuacje. Mówił mi to nawet trener, ale trzeba mieć narzędzia. Najważniejsze jest odnoszenie zwycięstw.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ta bramka przypomniała mi dlaczego od tyłu lat kibicuje Barcelonie. Tylko ta drużyna potrafi strzelać takie magiczne bramki..

Drugiej takiej 9 szybko nie znajdziemy.

Luis jest po prostu debeściakiem, top najpiękniejszych bramek w historii

He,he i ta reklama ski jump mania3 pod spodem :D He, he ;)

Typowy Suarez, prosta piłka którą każdy bez problemu wturlał by do bramki ,spier...i. Sytuacja,gdzie nikt inny nie widzi szansy na zdobycie gola, ten robi to na lajcie. Caly Gruby.

Luis jest niesamowity. Potrafi zepsuć prostą sytuację, by później strzelić takiego gola. :) Dzisiaj te sytuacje się nie zemściły, ale w najważniejszych meczach będzie musiał je wykorzystywać.

Leć Luis, leć po złoto :DD

Na tym zdjeciu wyglada jak bodyguard, zaslaniajacy prezydenta przed kula :D

A ten to chyba Morgiego z kusamo zrobił na tym zdjęciu :x

Bramka majstersztyk :)

Zdjęcie 10/10 :)