Złota Piłka FCBarca.com: GALA NAGRODZONYCH (relacja na żywo!)

Eoren

5 grudnia 2019, 20:00

385 komentarzy

Plebiscyt Złotej Piłki FCBarca.com zapoczątkowaliśmy z okazji piętnastych urodzin portalu. Dziś powracamy z trzecią edycją konkursu w którym to Wy, nasi Czytelnicy, wybieracie spośród siebie tego najlepszego. Czas rozpocząć galę nagrodzonych 2019!

20:00

Już po raz drugi tytułu broni BarcaInfo. W zeszłym roku zgarnął aż 27,08% Waszych głosów. Była to jego druga Złota Piłka i jak dotąd pozostaje niepokonany. Czy uda mu się obronić tytuł i zaliczyć hattricka?

Po Nagrodę Redakcji FCBarca.com sięgnął w zeszłym roku ViscaBarca123. Wówczas, po zaciekłym boju z BarcaInfo, zajął również drugie miejsce na podium plebiscytu. Ponieważ dołączył do Redakcji w tym roku nie stanął w szranki ZP FCBarca.com.

Podium ZP FCBarca.com 2018 zamykał Socjopata, który w bieżącej edycji także znalazł się w grupie finalistów.

20:01

Dzisiejszą galę prowadzi Eoren. Prosimy zająć swoje miejsca, już za chwilę pojawią się przed nami najsłynniejsi Użytkownicy FCBarca.com.

Nad poprawnością przebiegu uroczystości czuwa Moderacja. 

20:03

W tym roku nominowaliście ponad 40 Użytkowników. Do ścisłego finału zakwalifikowanych zostało 18 najczęściej nominowanych kandydatów. Przypominamy finalistów w kolejności alfabetycznej: BarcaInfo, Bartek22, Cochise, Colon, cosinus90, Coutinho007, Danny Gaucho, Don-Corleone, Forza_Juve, Janiama, Kajtek77, kubix05, LuisSalvano, pax, SHIBA, sidzej, Socjopata, student97r.

Spośród powyższej grupy najczęściej nominowany był SHIBA.

20:07

Czas na garść statystyk. W tym roku w plebiscycie zostało oddanych 1016 ważnych głosów. Pośród nominowanych rozdzieliliście aż 8576 punktów. Czas dowiedzieć się kto dostał ich najwięcej. Poznajmy Użytkowników, którzy otwierają listę finalistów:

18. kubix05

17. cosinus90

16. Forza_Juve

15. Coutinho007

Gratulujemy!

20:09

ZP FCBarca.com wzbudziła w tym roku wielkie emocje, ale niektórzy zachowali chłodny umysł i podeszli do tematu analitycznie. Użytkownik kerouac przeprowadził sondaż, w którym przepytał 50 Użytkowników: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7977137#comment-7977137. Według jego badania pierwsza piątka powinna prezentować się następująco:

  1. SHIBA
  2. BarcaInfo
  3.  Danny Gaucho
  4. Socjopata
  5.  Janiama

Czy udało się poprawnie oszacować wyniki?

20:12

Zanim dowiemy się kto znalazł się w pierwszej piątce poznajmy finalistów zajmujących kolejne lokaty. Są to:

14. Bartek

13. Colon

12. Cochise

11. Kajtek77

20:16

Jeśli chciecie, by przyszłoroczna gala była transmitowana na żywo już teraz subskrybujcie konto FCBarca.com na platformie YouTube ;)

20.18

Czas na pierwszą dziesiątkę! Miejsca od 10 do 6 zajęli…

10. student97r

9. pax

8. Don-Corleone

7. Janiama

6. sidzej

20.19

Odpowiadamy Użytkownikowi CatalanVeBFCB: oczywiście, że przygotowali ;)

20.21

W ten sposób poznaliśmy już finałową piątkę. W grze o podium pozostali BarcaInfo, Danny Gaucho, LuisSalvano, SHIBA i Socjopata.

Oddajmy głos finalistom, którzy chcieliby przekazać Wam kilka słów.

20.23

BarcaInfo:

"Dobry wieczór, witam wszystkich zgromadzonych na tej miłej uroczystości. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy najpierw mnie nominowali, a następnie głosowali, tym z Twittera również. Dzięki wam już trzeci rok z rzędu mam możliwość wzięcia udziału w tej miłej zabawie. Cieszę się, że są użytkownicy, czytelnicy którzy nadal doceniają moją działalność na stronie i chętnie czytają moje wpisy. Bycie w czołówce jest już dużym wyróżnieniem, szczególnie gdy zostajesz wybrany trzeci rok z rzędu. Dziękuję również szanownej redakcji za możliwość dzielenia się z wami różnymi informacji. Celem jest możliwość publikowania jeszcze ciekawszych treści, z roku na rok pojawiają się różni Użytkownicy, którzy wnoszą coś nowego, niekoniecznie związanego z piłką, co sprawia, że ten serwis jest wyjątkowy. Chciałbym również prosić, żeby Użytkownicy podchodzili do tego z większym dystansem, a na pewno z roku na rok ten plebiscyt będzie jeszcze ciekawszy. Na koniec chciałbym życzyć powodzenia innym wyróżnionym, miłej zabawy."

20:25

Danny Gaucho

"Chciałbym być z Wami szczery, ale również chciałbym być szczery sam ze sobą. Zacznijmy od tego, że nie brałem pod uwagę, że znajdę się w "18", a nawet gdybym brał, to nie chciałbym się w niej znaleźć, zresztą napisałem o tym pod artykułem z głosowaniem. Pomyślałem jednak o ewentualnych użytkownikach, którzy mogli oddać na mnie głos i uznałem, że byłoby nie w porządku, gdyby ich głosy przepadły, a dodatkowo nie chciałem tworzyć komplikacji przy liczeniu głosów. Tylko, że takiego wysoko zajętego miejsca nie było w scenariuszu. Bez względu na to, czy zagłosowaliście na mnie ze względu na moje poczucie humoru, ciekawostki, które czasem zdarzy mi się wstawić, dla czystej beki, czy jeszcze z jakiegoś innego powodu, to pragnę Wam najzwyczajniej w świecie serdecznie podziękować. No i co... napijmy się :)"

20:26

LuisSalvano

„Drodzy Użytkownicy FCBarca.com, jest mi niezmiernie miło widzieć siebie w tak wąskim gronie. Gdy pojawiła się informacja o kolejnej edycji plebiscytu Złotej Piłki, nawet nie spodziewałem się, że zostanę nominowany, a tym bardziej, że znajdę się w pierwszej 18-tce. Obecność w pierwszej 5-tce? Określiłbym to mianem "Mission Impossible". A jednak! Jestem tu i to dzięki Wam. Wiem, że mam na tym portalu wielu wrogów, jednak niech ta nagroda będzie dowodem na to, że nigdy nie warto zrażać się zjawiskiem zwanym "hejt". Zawsze byłem sobą, nigdy nie udawałem kogoś innego i cieszę się, że to doceniliście. Dziękuję również Redakcji za zorganizowanie tego plebiscytu. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników, którzy mają szacunek do innych, a także osób, które głosowały na mnie i często obdarowują mnie dobrym słowem. Jednocześnie gratuluję pozostałym osobom z finałowej 5-tki.”

20:29

SHIBA

„Tego jak zostałem opisany przez Wasze komentarze w nominacjach - do dziś nie mogę wyjść z podziwu. To uczucie zapamiętam na długo, reszta nie ma znaczenia, to mi w zupełności wystarczy.
Gratuluję wszystkim którzy znaleźli się w finale, dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy, a wybór nie był prosty, mając takich przeciwników. Wszyscy razem tworzymy najlepszą społeczność w całych internetach. Dziękuję.”

20:33

Socjopata

„Podobnie jak rok temu mam prawo napisać krótka treść za bycie w top5 Złotej Piłki, mam nadzieję że dzielę los Arsenalu tym razem i kończę na 4 miejscu. Szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem jestem tak wysoko, chyba to te ruskie boty wariaty xD Dzięki za oddane glosy, mimo że rzadko kiedy piszę jakieś mądre i interesujące komentarze. Oby buki były dla nas łaskawe w grudniu. Pozdrawiam dobre duszyczki z grupy i kółko wzajemnej adoracji, trzymajcie się na te La Rambli, z fartem.”

20:34

Wiecie, że artykuł też można polecić? Wiecie, prawda?

20:36

Wszystkie inne też można ;)

20:38

Najwyższy czas, by poznać kolejność pierwszej piątki plebiscytu Złotej Piłki FCBarca.com. Ostatnie miejsce w piątce zajmuje…

20:40

LuisSalvano

Gratulujemy! Życzymy by życie nie przestało dostarczać Ci wrażeń!

20:44

Na czwartym miejscu wylądował…

20:45

Socjopata

Oby pewniaczki wchodziły Ci zawsze tak dobrze, jak wytypowanie własnego miejsca w plebiscycie!

20:49

Na najniższym stopniu podium uplasował się…

20:50

Danny Gaucho

Nie wypada nam napisać nic innego. Napijmy się!

20:54

Na placu boju pozostało dwóch kandydatów, a pomiędzy nimi niecałe 2% różnicy…

20:58

Jednak zwycięzca może być tylko jeden. Złota Piłka wędruje do…

20:02

BarcaInfo!

Niekwestionowany hegemon naszego plebiscytu zgarnia hattricka i zabiera piłkę do domu! To już trzecie zwycięstwo BarcaInfo w tym konkursie. Gorąco gratulujemy!

21:05

Tym samym drugie miejsce zajmuje SHIBA. Miło nam poinformować, że oprócz tego wyróżnienia, to właśnie do niego powędruje Nagroda Redakcji FCBarca.com. Gratulacje!

21:07

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w stworzeniu tego plebiscytu. Zwycięzców prosimy o kontakt pod adresem redakcja@fcbarca.com. A tymczasem…

Do zobaczenia za rok!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gratulacje dla finalistów.

Droga redakcjo! Żeby obronić tytuł najpierw trzeba go zdobyć więc jeśli użytkownik zdobył drugi raz złotą piłkę to nie obronił jej 2 razy bo w takim wypadku miałby 3 nagrody...

Napijmy się, to chyba wygrało wszystko xD

Jestem tu już 10 lat i powiem że @BarcaInfo to Messi na naszej stronie. xD Graty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Nie bylo mnie na gali i widze ze niezle sie bawiliscie wariaty :D

Don Corleone jak Lewy..

Przede wszystkim chciałbym pogratulować pomysłu Redakcji. Nie jest istotne, czy ktoś traktuje Złotą Piłkę FCBarca.com na poważnie, na żarty, spina się, odcina, czy powstają grupki wspierające, wyśmiewające, mobilizujące i tym podobne sprawy - najważniejsze jest to, że stworzyliście zabawę, która wyróżnia naszą społeczność. Po La Rambli jest to kolejny wyczyn. Prawda jest taka, że każdy komentujący miał jakieś emocje związane z tym plebiscytem - od żenady, przez obojętność, do ekscytacji. Świadczy o tym liczba komentarzy, polubień i tym podobnych.

Ze swojej strony dziękuję za możliwość znalezienia się w gronie docenionych, trollowanych, spamowanych, czytanych z przymrużeniem oka, obśmiewanych, git kolesi, merytorycznych... Było fajnie, a teraz czas zaśpiewać "Hej, Sokoły" i napić się znakomitych trunków na koszt Redakcji.

Dobry wieczór
Nie pamiętacie i ale na początku mojej przygody z LR dodałem wpis o tym, że wylądowałem w szpitalu.
Gdy było już po operacji lekarz powiedział, ze mój transfer na tamten świat był kwestią godzin, dlatego od tamtej chwili doceniam wszystko nawet te najmniejsze rzeczy ale i błahymi się nie przejmuję.
Pamiętam tez ze spora część z was życzyła mi powrotu do zdrowia nie znając mnie w ogóle a to świadczy tylko o tym jaką La Rambla jest super społecznością.

A Dziś dowiaduję się że jestem na drugimi miejscu i nagroda redakcji i tak mała rzecz stała się dla mnie WIELKĄ.

Barcainfo Gratulacje za hatricka i tobie Danny Gaucho napijem sie jak wroce do domu:)

Byłem mega szczęśliwy gdy dzis rano dowiedziałem sie, że jestem w pierwszej piątce ale że zajmę drugie miejsce, gdy obok siebie ma się tak wartościowe osoby jak Janiama, Bartek22, Cochise, Colon, cosinus90, Coutinho007, Danny Gaucho, Don-Corleone, Forza_Juve, , Kajtek77, kubix05, LuisSalvano, pax, sidzej, Socjopata, student97r, Barcainfo.

A przecież są to użytkownicy którzy są już tu bardzo długo mają większy lub mniejszy szacunek u innych a swoimi wpisami uatrakcyjniają La Ramblę w ten czy inny sposób a mimo wszystko duża cześć z Was zagłosowała na mnie.
DZIĘKUJĘ


I na koniec chcę bardzo Wszystkim podziękować za przychylne komentarze i za oddanie głosu właśnie na mnie.
Jestem mega szczęśliwy:)


Pozdrawiam Damian.
Dzięki!

Macki Pereza dotarły aż na la ramble.

Bot, postawa I robot, kopiuj wklej. Pokonał użytkownika, który wnosił świeżość na la ramble. Dziwna sprawa, oczywiście to tylko zabawa, ale @SHIBA zaslugiwał bardziej w mojej opinii. Na pewno byl bardziej różnorodny, niż laureat nagrody, szkoda. Mimo, że nie zgadzam się z wynikiem głosowania gratuluje hattricka.

Nie wiem czy prawda ale w hiszpańskiej prasie czytałem, że BarcaInfo jest narzeczonym córki Prezesa. Także pewnie jakieś dodatkowe punkty poszły. SHIBA nieobecny, gdyż na innej hali, odbierał Srebrnego Buta.

Mam tylko nadzieję, że w przyszłym roku galę na żywo na yt poprowadzi Drogba....

@SHIBA wygral na LR a Barca info na tweeterze :D

Czyli @BarcaInfo jest jak "film porno"

Możecie gadać co chcecie, ale facet przeczesuje twittera i wrzuca w świetnym czasie informacje dla nas wykonując pracę i tłumaczenie, więc wypada podziękować i gratulacje @BarcaInfo :)

Gratulacje dla @BarcaInfo @SHIBA i @Danny Gaucho . Każdy z Was coś tutaj wnosi.

Dla równowagi - ja wynoszę ;)

Nie wierzę, dosłownie nie wierzę, że trzeci rok z rzędu mam możliwość wejść na scenę i odebrać Złotą Piłkę. W tym roku (jak mam być szczery) bardzo obawiałem się konkurencji, nie sądziłem, że będę nawet w TOP3 nominowanych. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, nie spodziewałem się, że trzy lata pod rząd moja praca będzie tak doceniana, dziękuję jeszcze raz wszystkim. Była to niesamowita uroczystość, ale jak to mówi @Danny Gaucho ,napijemy się :)

Już tylko Messi i CR7 mają więcej złotych piłek od @BarcaInfo .Cieszmy się że taki talent wyszedł z naszej szkółki jaką jest La Rambla.

@SHIBA zapodaj jakąś ciekawostkę o gali złotej piłki fcbarca - bo nudno :)

Ludzie już się skrzykują na fejsie i zaraz wyjdą na ulicę bo jaki nic ZP była ustawiona

Wyniki oraz głosy użytkowników powinny być opublikowane! :D

Brawo @BarcaInfo! Gratulacje, zasłużone zwycięstwo!

Brak @Danny Gaucho na gali, to brak szacunku dla innych użytkowników. Na pewno jakąś swoją galę zrobił równolegle i pewnie ją jeszcze wygrał..

Redakcjo trzeba cofnąć to głosowanie, tak jak w sejmie xd

@BarcaInfo jak PiS - niby większość jest przeciw niemu, każdy by chciał jego przegranej, a i tak wygrywa xD

@SHIBA Głowa do góry i gratulacje. Mam nadzieję, że za rok wygrasz :)

no i pięknie, gratulacje dla całego podium

Za rok trzeba jakoś zbaitować na bana tego Barcainfo i będzie spokój ^^

No i w końcu może w spokoju ctrl c ctrl v naciskać.

Lewemu się bardziej należy

Twitter > La Rambla :D

Ale oczywiście gratulacje dla @BarcaInfo! 3 zwycięstwo z rzędu! Oczywiście również gratulacje dla @SHIBA który był moim faworytem szczerze mówiąc! :)

Spokojnie, Barcainfo był o 20:02, o 21:02 już VAR sprawdzi i będzie Shiba ;)

Głosy z Twittera zadecydowały.

Oficjalnie: Otoczenie @SHIBA pozytywnie nastawione do złotej piłki 2020. Wierzą, że za rok to on wygra tą nagrode!

Jakim cudem wygrał @BarcaInfo skoro nikomu taki werdykt nie pasuje? : D

Boże , przecież on wszystko kopiuj wklej robi , shiba zasłużył bardziej

Reakcja @SHIBA na wygranie Złotej Piłki przez @BarcaInfo :D

https://zapodaj.net/95cad3666e328.jpg.html

@SHIBA pewnie w szoku jest

Coś czuję, że na SOR-ach będzie dzisiaj ruch :D

Jak głosowali użytkownicy z Sierra Leone?

la cabaret i tyle

Siostra @SHIBA już odpala Twittera czy tam Instagrama.

przystopujmy z tym Barcainfo, jeszcze 3 i dogoni Messiego...

Wyślijcie mu jakąś koszulkę czy co
konto usunięte

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Komentarz usunięty przez użytkownika

Posmarowane !
Posmarowanee !
Posmarowaneee !
Posmarowaneeee !
Posmarowaneeeee !

Hattrick, gratulacje ! Czyżby marketing odegrał tutaj kluczową rolę?

Haaaaaaaaaaa tfu

@BarcaInfo za rok staniemy w ringu i to ja wygram.

la cabaret

Chłop co ludzi przekupił :D

Jak zwykle przyznają za dwa dobre mecze w sezonie, bo akurat w LM mu sie udało

Ja bym anulował to głosowanie!

Barcainfo jak messi

Złota Pałka dla BarcaInfo!