Ovación: Luis Suárez nie prosił dyrekcji sportowej Barcelony o transfer Fede Valverde

Ela Rudnicka

5 grudnia 2019, 21:00

Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

Jak podaje Ovación, Luis Suárez nie próbował wpłynąć na Barcelonę, żeby ta starała się pozyskać jego rodaka, zawodnika Realu Madryt, Fede Valverde.

Urugwajskie źródło zdementowało informacje podane przez Eduardo Indę w programie “El Chiringuito de Jugones”. Wg dziennikarza Luis Suárez sugerował dyrekcji sportowej katalońskiego klubu, żeby ta sprowadziła pomocnika piłkarza Realu Madryt Fede Valverde. Na taką prośbę dyrekcja sportowa oraz sztab szkoleniowy mieli się zaśmiać i odmówić.

Według Ovación, prawdą jest, że Suárez zawsze chwalił grę swojego kolegi z reprezentacji, ale nigdy nie prosił o jego transfer. Urugwajczyk często w rozmowach z mediami w pozytywnych słowach wypowiada się na temat gry swoich rodaków. Oprócz wspomnianego wyżej Fede Valverde, pochwały z jego ust trafiały m.in. w stronę Rodrigo Bentancura, Lucasa Torreiry, Matíasa Vecino, Briana Rodrígueza czy Maxiego Gómeza.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zaśmiali się, a chłop dobrze kombinuje chciał zrobić podmiankę Fede z Ernesto i myślał że się nikt nie połapie ale nic z tego nie wyszło