Oficjalnie: Ansu Fati przedłużył kontrakt z Barceloną

Dariusz Maruszczak

4 grudnia 2019, 19:50

Mundo Deportivo

33 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała na swojej stronie internetowej, że doszła do porozumienia z Ansu Fatim w sprawie nowej umowy.

Klub podaje, że kontrakt będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Klauzula odejścia wzrośnie ze 100 do 170 milionów euro. Ponadto będzie ona wynosić 400 milionów, gdy Fati podpisze kolejną umowę, już jako piłkarz pierwszego zespołu. Przedłużenie współpracy zapewne oznacza również wzrost wynagrodzenia skrzydłowego.

Fati podpisał już kontrakt w biurach FC Barcelony w towarzystwie prezydenta Josepa Marii Bartomeu, członka zarządu odpowiedzialnego za zawodowy futbol młodzieżowy Silvio Eliasa i dyrektora generalnego Oscara Grau. Obecni byli również przedstawiciele dyrekcji sportowej: Éric Abidal, Ramon Planes i José Mari Bakero.

– Moim zdaniem La Masia jest najlepszą szkołą na świecie. Pomagano mi w niej we wszystkim od pierwszego dnia i jestem bardzo wdzięczny osobom, które tam pracują. Od nauczycieli przez kucharzy. Wszyscy są spektakularni. Od samego początku wiele się uczyłem od wszystkich. Również w trudnych momentach zawsze mnie wspierali – powiedział Fati.

– Codzienna praca z najlepszymi to marzenie i nagroda. Teraz muszę dalej pracować, jeszcze ciężej niż kiedykolwiek, aby móc dostawać szanse i wciąż się cieszyć grą. Reszta przyjdzie później – dodał.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"O mój rozmarynie rozwijaj się.........." Ktoś pamięta?

@Marcello piosenke czy dowcip?

@MILOSZ_F22 piosenka, dowciu nie znam. Dawaj...... ,,????

@Marcello Kobieta idzie do lekarza by powiększyć biust, lekarz pokazuje katalog oferty, kobieta wybiera na co lekarz odpowiada że to specjalna kuracja. Ma pani codziennie o 12.00 wyjść na balkon zacząć masować piersi i śpiewać rozkwitają pąki białych róż. Kobieta prowadzi kuracje ale pewnego dnia jedzie pociągiem, wybija dwunasta więc szuka wolnego przedziału, wolnego nie ma ale jest jeden gdzie śpi jakiś mężczyzna, więc wchodzi otwiera okno i zaczyna(tu opowiadający dla efektu powinien to robić, gestykulować) masuje piersi i śpiewa rozkwitają pąki białych róż, mężczyzna nagle się budzi i mówi: Co już 12.00 O mój rozmarynie rozwijaj się( tym momencie powinniśmy wstać i lekka gestykulacja dodaje efektu)
« Powrót do wszystkich komentarzy