Riqui Puig: Tak jak Xavi i Iniesta muszę czekać na swoją szansę

Julia Cicha

3 grudnia 2019, 22:00

Sport

33 komentarze

Fot. Getty Images

Riqui Puig wziął dziś udział w Gali Gwiazd Katalońskiego Sportu, na której został nagrodzony jako najbardziej przyszłościowy zawodnik. Wyróżnienie wręczył mu Gerard López, dzięki któremu pomocnik zadebiutował w przeszłości w Barcelonie B. Następnie młody gracz wygłosił krótkie przemówienie.

− Skoro tu jestem, to dobry znak. Szacunek i ciepłe uczucia culés są zauważalne. Jeszcze dwie rzeczy są dla mnie ważne: to, że pochodzę stąd, z Matedepery oraz że mam w sobie DNA, które sprawia, że ten klub jest wyjątkowy – powiedział Puig.

Tak jak wcześniej Riqui wyraził również życzenie pozostania w katalońskim klubie: − zawsze jestem o to pytany i mówię jasno. Uważam, że dla wychowanka nagrodą i radością jest debiut oraz gra w pierwszym zespole. Moimi wzorami do naśladowania są Xavi i Iniesta. Oni byli cierpliwi. Muszę czekać na swoją szansę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Riqui mówi jasno i wyraźnie: "nigdzie się nie ruszam, Valdek odejdzie to szanse się zwiększą", a to, co gada Kluivert ma serdecznie w d.pie,o czym wspomniał w poprzednim wywiadzie. Nie dość,że świetny grajek, to jeszcze chłopak z charakterem.
« Powrót do wszystkich komentarzy