Josep Maria Bartomeu: Według mnie Leo Messi pogra jeszcze przez minimum cztery lata

Julia Cicha

3 grudnia 2019, 16:30

AS

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Josep Maria Bartomeu skomentował słowa Leo Messiego, który powiedział wczoraj, że zdobycie Złotej Piłki cieszy go jeszcze bardziej, ponieważ zbliża się do końca kariery, choć zapewnił, że zostało mu jeszcze parę lat. Prezydent Barcelony uspokoił kibiców.

− To, co powiedział Messi, jest całkowicie normalne, zresztą dodał później, że czuje się bardzo dobrze i że zagra jeszcze przez wiele lat. Według mnie zostały mu przynajmniej cztery sezony i zdobędzie jeszcze więcej Złotych Piłek – powiedział Bartomeu.

− Nie wyłapaliście tego, ale tak naprawdę Messi prosił o kolejne przedłużenie umowy… [śmiech] Szczerze mówiąc, to kwestia, która na razie nie powinna nas martwić. Leo jest szczęśliwy w Barcelonie, co roku gra coraz lepiej i jeszcze długo będziemy go oglądać. Na pewno kiedyś skończy karierę, ale do tego na szczęście jeszcze daleko. Dopóki będzie szczęśliwy, będzie grał – dodał prezydent w bardziej humorystycznym tonie.

Wczoraj Bartomeu poleciał razem z delegacją Barçy do Paryża, gdzie nie ukrywał satysfakcji z wygranej Messiego. Ter Stegen został z kolei drugim najlepszym bramkarzem (24. miejsce w klasyfikacji ogólnej), a Frenkie de Jong i Antoine Griezmann zajęli odpowiednio 11. i 18. miejsce w walce o Złotą Piłkę. Lieke Martens była 14. wśród kobiet.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Neymar też miał na 200% zostać w klubie.

Messi pogra tyle ile zechce. Jeśli mamy gdybac ja obstawiam że zakończy karierę po mistrzostwach świata w Katarze. To dość logiczny termin.

Trzeba głaskać po główce Mbappe by do nas finalnie trafił.
Bez Messiego, ciężko będzie się utrzymać w LaLidze.

Mam podobne zdanie.

A moim zdaniem Panie Bartomeu jest Pan najgorszym prezydentem FCB w ostatnich dwóch dekadach. Paradoks natomiast pomimo tego, że ja jestem tylko kibicem, a Pan prezydentem FCB polega na tym, że Pana zdanie jest tak samo nieistotne na temat tego ile pogra Messi jak i moje na temat tego jak Pan jest żałosny; żadny z nas nie zmieni rzeczywistości, do której się odnosi.

pewnie skończy karierę po MŚ 2022

Ciekawe czy mają już przygotowany jakiś projekt After Messi

Po CA2024 może ze spokojem kończyć karierę :)

licze ze minimum te 4 lata zagra świetny facet Leoś jest jak win im starszy tym lepszy :P