Ernesto Valverde: W wyrównanych spotkaniach z dobrymi rywalami możliwość liczenia na Leo zawsze jest zaletą

Julia Cicha

1 grudnia 2019, 23:39

Marca

32 komentarze

Fot. Getty Images

Po meczu z Atlético Ernesto Valverde podkreślił na konferencji prasowej znaczenie zdobycia trzech punktów.

Kluczowa wygrana: Wygraliśmy, to niezwykle ważne punkty. Na Wanda Metropolitano się cierpi. Najważniejsze jest zwycięstwo.

Analiza: Oczekiwaliśmy takiego początku Atlético. Przez pierwsze 20 minut rywale krzywdzili nas w każdej akcji ofensywnej. Z upływem czasu zaczęliśmy bardziej kontrolować grę i wtedy oba zespoły miały swoje szanse. W drugiej połowie byliśmy nieco lepsi.

Ter Stegen: Na boisku znajdowało się dwóch bramkarzy, którzy umieją czynić cuda i często popisują się świetnymi paradami.

Odczucia: Wszystko mi się podobało. Mecz trzeba oceniać jako całość. Na początku cierpieliśmy, ale zdobyliśmy trzy punkty i nie będziemy myśleć o tym, co złe.

Messi: W wyrównanych spotkaniach z dobrymi rywalami możliwość liczenia na Leo zawsze jest zaletą.

Piqué: Myślę, że ma się dobrze. Mógł dokończyć mecz, ale było lepiej nie ryzykować.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najgorsze jest to ,ze ty w każdym meczu liczysz na geniusz Messiego i tylko dzięki niemu jesteś nadal trenerem Barcy ...

@_Creed_ pamiętaj że Leo jest decydujący ale całą drużyna zapieprzac w obronie kiedy on sobie chodzi nie biorąc udziału w obronie i grają pod niego. Więc to działa w dw8e strony .

@ShawnC wczoraj widziałem ze dwa powroty leo do obrony więc jak na niego to norna na 10 meczów zrobiona

@ShawnC szczególnie w tym meczu nie grał w obronie. Nie jesteś w sztabie to jakim cudem wiesz jakie zadania ma Messi w każdym meczu? A jeśli wierzysz w te brednie o tym, że Messi rządzi sobie klubem to proponuje zmienić zainteresowania.

@pasquda ja wiem że Messi rzadko broni ale wczoraj w samej końcówce był na miejscu juniora. Fakt że zrobił faul, po którym Atleti miało stały fragment z dogodnego miejsca, ale bronił najdalej jak to mozliwe od swojej nominalnej pozycji.

@Sheva77 nie powiedziałem że Messi rządzi a to że nie biega to chyba widać xd

@Migel tak, ten powrót i ten w którym niby pique wyciol kolesia z atleti a tak na prawdę go nie dotknął hehe
« Powrót do wszystkich komentarzy