Antoine Griezmann: Mówiłem już, że współpraca z Messim i Suárezem będzie się poprawiać

Dariusz Maruszczak

28 listopada 2019, 11:55

Mundo Deportivo, RMC Sport

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann po wczorajszym meczu z Borussią Dortmund wypowiedział się na temat współpracy z Leo Messim i Luisem Suárezem. Do spraw związanych z ich relacjami odniósł się też Samuel Umtiti.

– Staramy się rozgrywać dobre akcje na jeden lub dwa kontakty. Jak już mówiłem, to zrozumienie z Messim i Suárezem będzie się polepszać. Musimy grać razem, żeby pracować nad tym i poprawiać się z dnia na dzień, ale jesteśmy na dobrej drodze – stwierdził Griezmann.

– Jako napastnicy musimy mieć szanse i strzelać gole, a dziś to właśnie zrobiliśmy. Jestem bardzo zadowolony z mojego powrotu. Jak już mówiłem, będą takie mecze, w których będę gorszy, i takie, w których będę lepszy, ale wciąż adaptuję się do tego całkowicie innego stylu gry. Pracujemy i nie poddajemy się – powiedział 28-latek.

Na temat współpracy Messiego i Suáreza z Griezmannem wypowiedział się również rodak ostatniego z wymienionych Samuel Umtiti. – Wiele osób się niecierpliwiło, nawet jeżeli my nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Kiedy zawodnik przybywa do nowego klubu, przechodzi okres adaptacji. Myślę, że dobrze mu idzie. Widzimy już na sesjach treningowych, że świetnie się dogadują z Messim, a w dzisiejszym meczu między trójką ofensywną panowało dobre zrozumienie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Więcej pożytku by było gdyby Griezmann grał za plecami Leo i Luisa, bądź obok Suarez i mając za plecami Messiego. Wtedy tylko boczni obrońcy by musieli wyżej grać.
« Powrót do wszystkich komentarzy