Dembélé doznał kolejnej kontuzji mięśniowej!

Radek Koc

27 listopada 2019, 22:56

fcbarcelona.es, AS

198 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona wydała oficjalny komunikat w sprawie kontuzji Ousmane’a Dembélé, który opuścił boisko w meczu z Borussią Dortmund już w 25. minucie.

Klub poinformował, że francuski zawodnik doznał kontuzji mięśnia prawego uda. Piłkarz zostanie poddany badaniom, aby dokładnie określić zasięg urazu.

Ogromny pech ewidentnie nie opuszcza Francuza. Dembélé został zmuszony do zejścia z boiska po tym, jak starał się dojść do podania Sergiego Roberto i źle upadł na murawę. Piłkarz jako pierwszy zdał sobie sprawę, że stało się coś poważnego.

Dembélé został zastąpiony przez Antoine’a Griezmanna i płacząc, udał się prosto do szatni. Kibice zgromadzeni na Camp Nou starali się wesprzeć piłkarza i pożegnali go brawami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pozwolę sobie się powtórzyć. Duża wina w tym trenera i sztabu. Jasne, Dembele nie jest idealny, ale powinien miec dopasowany rytm treningowy do wzmocnienia mięśni i ktoś powinien tego mocno u niego pilnować, tak samo jak jego rozgrzewkę itd. Jak wiesz ze piłkarz ma z tym problemy, to musisz poświęcać temu problemowi więcej uwagi.

@Aqualitek zatrudnij się w Barcelonie z taką wiedzą. Dzięki

@Aqualitek "ale powinien miec dopasowany rytm treningowy do wzmocnienia mięśni" - skąd wiesz że tak nie jest?

@Aqualitek o czym Ty piszesz pilnować na rozgrzewkach,.... człowieku to profesjonaliści. Po drugie myślisz że w sztabie to Janusze siedzą i nie wiedzą co mają robić. On ma taki organizm, bolączką szybkosciowcow, kontuzje mięśniowe. Po 3 jak ktoś jest profesjonalista jak np. LEWY to prócz klubowych specjalistów, zatrudnia prywatnych, dietetyków, kucharzy, a nawet ludzi którzy mówią mu kiedy i jak ma spać. A Dembele...... Ma to wszystko w Dup.... I gra se w gierki.

@johny11 widzę ze znajomy dembele ze wie ze ma to w du.. ze gra w gierki?

@MSDCbrzdyk a Ty udajesz m, czy tak na poważnie. Jakbyś uważniej śledził to może byś wiedział, że zarówno zawodnicy jak i on sam mówił że pogrywa se nie mało.

@johny11 Liga mistrzów już nam pokazała co potrafią zrobić profesjonalni piłkarze bez odpowiedniego nadzoru i motywacji :)

@pasquda Bo jest niemożliwe, żeby miał, żeby tego pilnowano i były takie cyrki. Kontuzje mięśniowe to w dużej części wina sztabu szkoleniowego i złej rozgrzewki.

@Aqualitek o panie, pilnowanie rozgrzewki na takim poziomie XD

@pasquda Dziwne to troche ze kontuzje pojawily sie dopiero u niego w barcelonie u trera dla ktorego przygotowanie fizycznie nie jest zbyt wazne. Przypadek?

@Aqualitek czyli mam rozumieć że oni na to nie wpadli a ty doskonale wiesz co i jak z nim jest? XD

@Hasszz masz rację dziwne. Ale niech Pan Aqualitek nie pisze ze w sztabie nic nie robią z tym. Nie ma takiej info ze nic nie robiąc to niech nie potrzebie nie szuka sensacji... Z resztą moze sobie szukać ale niech nikogo nie oskarża bez dowodów ponieważ naraża się na kontry i potem z nim jadą na forum heeh

@Hasszz a ile on pogral przed Barca? Poważny futool dopiero w Barvie mu tak naprawdę zaczął inne obciążenia, intensywność i wszystko wyszło, nie poważni jesteście pisząc, że ktoś go ma pilnować może zachowuje się jak dziecko ale on ma 22 lata, dziecinne to jest pisanie takich rzeczy.

@johny11 Bundesliga i liga francuska to nie powazny futbtol? Byl gwiazda zadnych kontuzji. Ale to juz ostani rok valverde a potem wszystko sie zmieni :)

@Hasszz a ile on tam pogral, nie przesadzajmy,za wcześnie został okrzyknięty gwiazda i wyceniony na chore miliony. Zresztą spór o niego jest bez sensu ja mam swoje zdanie i dla mnie to przeciętniak, którego latem mma nadzieję tu nie będzie.
« Powrót do wszystkich komentarzy