Sport: Barcelona odrzuciła ofertę z Premier League za Ivana Rakiticia

Łukasz Lewtak

17 listopada 2019, 11:00

Sport

31 komentarzy

Fot. Getty Images

Kataloński Sport informuje dziś, że Barcelona odrzuciła opiewającą na 15 milionów euro ofertę z Premier League za Ivana Rakiticia.

Ernesto Valverde stracił w tym sezonie zaufanie do chorwackiego pomocnika, a sam zawodnik już nie ukrywa, że nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w Barcelonie. Nic więc dziwnego, że media typują Rakiticia na jedno z najgorętszych nazwisk zimowego okienka transferowego.

Niedawno mówiło się o zainteresowaniu Chorwatem ze strony Atlético Madryt oraz włoskich klubów - Juventusu, Interu i Milanu. Sam Rakitić najchętniej odszedłby do zespołu z Turynu, którego projekt najbardziej do niego przemawia. Juventus chciałby jednak tylko wypożyczyć Chorwata, chyba że sprzedałby jednego ze swoich pomocników.

Dziś natomiast kataloński Sport informuje o ofercie z Premier League za Ivana Rakiticia, jaka trafiła do FC Barcelony. Dziennik nie podaje, który dokładnie klub był zainteresowany pozyskaniem Chorwata. Sport informuje jednak, że chciał on wykupić Ivana Rakiticia za 15 milionów euro. Taka oferta była nie do zaakceptowania dla Barçy, która planuje zarobić na chorwackim pomocniku ok. 35 milionów euro. Sam Rakitić również podobno nie chce przechodzić do Premier League.

Warto zaznaczyć, że aby dopiąć budżet na ten sezon, Barcelona potrzebuje 124 miliony euro ze sprzedaży zawodników. Oprócz Rakiticia klub mogą opuścić również m.in. Carles Aleñá i Riqui Puig.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nasz wspaniały zarządu jeszcze zapłaci 15 milinów żeby klub z Anglii był zadowolony , za zawodników przepłacamy jaka kupujemy i każdy z tego korzysta bo wie że w Barcelonie to jak w Biedronce i mamy zarząd fraj........
« Powrót do wszystkich komentarzy