Były agent Antoine'a Griezmanna pesymistycznie nastawiony do przyszłości Francuza w Barcelonie

Ela Rudnicka

16 listopada 2019, 16:00

Sport

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Były agent Antoine'a Griezmanna wypowiedział się na temat transferu Francuza do Barcelony.

- Z pewnością istnieje związek przyczynowo-skutkowy między jego grą i doświadczeniami, które przeżywa obecnie w Barcelonie. Znalazł się w nowej sytuacji, gra na skrzydle, dlatego też musi szukać nowych punktów odniesienia, wzorów.

- Gdyby w dalszym ciągu pracował ze mną, nie sądzę, żeby był tak zdeterminowany, żeby przejść do Barcelony.

- Żeby odnieść sukces, powinien grać na pozycji, która mu odpowiada... Ale nie jestem Valverde, nie wiem, jaki ma na niego plan ani co mu powiedział przed transferem. Smutno mi z powodu tej sytuacji. Wiedziałem, że to będzie trudne dla Griezmanna. Mam wrażenie, że sprzedali mu projekt, w którym miał zająć miejsce zgodne z jego charakterystyką, u boku Messiego, ale sprawy potoczyły się inaczej. 

- Wiem, że problem nie leży w temperamencie ani sposobie bycie Antoine’a. On zawsze stara się być ugodowy. Dlatego też może być konieczne, żeby wrócił na swoją pozycję.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Póki ta oferma trenuję nas to wszystkich zniszczy .Nikt się przy nim nie rozwinął a co gorzej zniszczył Coutinho a teraz niszczy Grizmana .Już po pierwszym sezonie jak wygrał zdecydowanie ligę i PK chciałem jego odjeścia.Później Real stracił Ronaldo i ogólnie Real grał gówn........wystarczy spojrzeć ile meczy Real przegrał i zremisował a Atletico grało słabo .Ta siermięga ma fuksa że jest Messi bo bez niego bo nic nie wymyślił .A zresztą to Messi myśli za niego .
« Powrót do wszystkich komentarzy