Prezes Atlético Madryt: Gra w Arabii Saudyjskiej nie jest dla nas żadnym problemem

Radek Koc

11 listopada 2019, 21:30

AS

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Prezes Atlético Madryt Enrique Cerezo odniósł się do konieczności rozgrywania Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej. 

- Skoro Hiszpańska Federacja Piłkarska zdecydowała, że Superpuchar Hiszpanii zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej, to zagramy właśnie tam. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. To jedynie problem podróży i mniejszej lub większej wygody na miejscu. Wyobrażam sobie jednak, że ten kraj będzie dysponować wszelkimi udogodnieniami, abyśmy wszyscy czuli się tam dobrze. 

- Bez cienia wątpliwości kibice nie będą mieli łatwo, jeśli chodzi o dostanie się do Arabii. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę termin rozgrywania meczów. To praktycznie ostatnie dni przerwy świątecznej. Jednakże, skoro wszyscy chcemy, aby futbol hiszpański zyskał międzynarodowy wymiar, wyobrażam sobie, że to właściwy moment, aby to udowodnić. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli mają szansę wygrać choćby jedno trofeum....

Im nie przeszkadza, natomiast mysle ze zawodnikom juz troche bardziej

Pewnie, że mu nie przeszkadza bo ich nie powinno w ogóle być w Superpucharze.

Podróże, podróże, kontuzje i chuy. owa forma

Kasa kasa kasa najważniejsza

Jak Real i Barcelona zagrają w finale w Arabii Saudyjskiej to żeby nie urazić uczuć religijnych Arabów oba kluby na ten mecz pozbędą się krzyży ze swoich koszulek na których byłby herb?

Ten to zawsze był łasy na kase