Guillermo Amor: Jesteśmy zachwyceni Ernesto Valverde i wierzymy w niego

Radek Koc

10 listopada 2019, 09:00

Movistar Plus

91 komentarzy

Fot. Getty Images

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych Guillermo Amor udzielił pomeczowego wywiadu stacji Movistar Plus. Podkreślił pełne zaufanie, jakim Barcelona darzy trenera Valverde.

- Informacje na temat możliwego zwolnienia Valverde? Nikomu nawet to nie przeszło przez myśl i jeśli klub zdementował te newsy, to właśnie tak jest. Ernesto jest wielkim trenerem i wykonuje znakomitą pracę. Jesteśmy na pierwszym miejscu w lidze, na pierwszym miejscu w naszej grupie Ligi Mistrzów i jak zawsze walczymy o wszystko. Trener ma pełne zaufanie z naszej strony. Ernesto to świetny facet, wielki profesjonalista i nie sądzę, aby trzeba było jeszcze coś dodawać. Jesteśmy nim zachwyceni. 

- Trener Celty Oscar García był bardzo odważny. Dobrze go znamy i wiemy, że lubi grać nasz futbol. Celta stworzyła nam problemy swoim pressingiem. Wyprowadzenie stanu meczu na 2:1 tuż przed przerwą było kluczowe. 

- Występ Leo był niewiarygodny. Strzelił trzy gole, napędzał grę innych, pomagał w drugiej linii... Wielu innych zawodników również zagrało na wysokim poziomie. 

- Nikt nie wątpi w Sergio Busquetsa, wygrał wszystko i gra na wysokim poziomie już od wielu lat. Antoine Griezmann? Dzisiaj zagrał na pozycji numer "9" i z tej racji musiał być punktem odniesienia dla innych. To dobry piłkarz i może się zaadaptować do gry na różnych pozycjach w linii ataku. Stara się, aby tak było. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Haha to jest DRAMAT
« Powrót do wszystkich komentarzy