Ernesto Valverde: Gwizdy? Dobrze, że kibice od nas wymagają

Julia Cicha

5 listopada 2019, 22:03

Marca, RAC1

160 komentarzy

Fot. Getty Images

Ernesto Valverde skomentował grę Barcelony w meczu ze Slavią na konferencji prasowej.

Spotkanie: Zawsze lubimy wygrywać. Dziś nie byliśmy skuteczni przy dobrych okazjach, które mieliśmy. Rywale nie mieli czystych sytuacji, ale stwarzali zagrożenie, gdy odbierali nam piłkę, bo szybko wychodzili z kontrami. Nie udało nam się przełożyć dominacji na gole. Ze względu na okazje powinniśmy byli wygrać.

Rozmowa z Piqué: Przeciwnicy zagrali bardzo wysoką obroną, mieli w jednej linii nawet sześciu graczy. W Pradze grali nieco podobnie, ale nie aż tak. Było nam trudno dopasować timing, o tym rozmawiałem z Gerardem. Dzięki wejściom Nélsona z prawej nieco nam się to udawało, ale mogło być lepiej.

Spadek formy: Ostatnio przegraliśmy z Levante, nie zapominamy, że to nie był jeden z naszych najlepszych meczów. Ten dzisiejszy również. Mamy za sobą dwa nie najlepsze spotkania i wiemy, że presja na drużynie jest duża, więc musimy odpowiedzieć. Wcześniej wygraliśmy 7 starć z rzędu, teraz znów pojawił się strach. Zobaczymy, czy uda nam się szybko z tego wyjść i wygrać z Celtą.

Gwizdy: Dobrze, że kibice od nas wymagają.

Jordi Alba: Ma problem z mięśniem udowym, zobaczymy, co powiedzą lekarze. Zawsze mam bocznego obrońcę na ławce rezerwowych, ostatnio był to Jordi, a dzisiaj Sergi, który może grać z obu stron. Liczymy jednak też na Juniora.

Busquets: Czuł się słabo, miał problemy żołądkowe. To nie kontuzja.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
konto usunięte

@zongo1 ostatni raz chyba w 2008 roku pamietam taka sytuacje. Ostatni sezon Rijkarda. Wtedy zwolnili go (czy tam skończył mu sie kontrakt) z końcem sezonu ale pod koniec ludzie machali już białymi chusteczkami :p Valverde przywołał wspomnienia

@zongo1 akurat gwiazdy zdarzały się nie raz po słabych meczach
« Powrót do wszystkich komentarzy