Eibar - Barcelona: najlepsze, najgorsze wg Redakcji FCBarca.com

Redakcja

19 października 2019, 16:48

13 komentarzy

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Eibarem zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Tridente wreszcie staje się tridente; De „puto crack” Jong

Bramki całej trójki ofensywnej kompilacji były efektem świetnej współpracy. Nie było to oczywiście perfekcyjne spotkanie w ich wykonaniu, ale biorąc pod uwagę ostatnie wyniki na wyjazdach, a przede wszystkim słabą grę, dzisiejszy mecz jest świetnym prognostykiem. Jednocześnie fenomenalny mecz rozegrał dzisiaj de Jong, będąc cały czas pod grą, często odbierając piłkę i świetnie rozgrywając. Pokazana w pewnym momencie heatmapa wyraźnie pokazała, że całe boisko było pod jego jurysdykcją. 

Najgorsze: Kontuzja Roberto 

W zasadzie poza kontuzją wychowanka trudno szukać negatywów. Może kilka groźnych strat Busquetsa będą jeszcze łyżkami dziegciu w beczce piłkarskiego miodu w spotkaniu z Eibarem.

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zdecydowanie najlepsze to "przytulanki" Messiego z Grizmanem przed meczem i ich chęć współpracy w trakcie gry. Jest pełna akceptacja, nowe mocne atak MSG.
Najgorsze to że Busi jest jednym z kapitanów.

Osobiście mam wrażenie że admini (osoby pisząc artykuł) czasami nie chcą wypowiadać się źle w jaki kolwiek sposób na temat zawodników barcelony.. A trzeba powiedzieć i to już nie pierwszy raz że to co robi Busquets to naprawdę kpina.. Do tego brak zmiany.....

Busi nie jest stworzony do gry w systemie Ernesto, ktory lubi defensywe, cofac sie i czychac... Busi zas zaslyna i wszedl na szczyt u Pepa gdzie gra sie posiadaniem i pressingiem na polu rywala... podobnie jak z Cou. Busi nie jest naj defensorem i tyle.

Najlepsze: trio z przodu plus de Jong i wysoki poziom powrotu Umtitiego

Najgorsze: postawa Busiego

Powrót Big Sama to chyba najlepsza wiadomość dnia dzisiejszego,do tego w niezłej formie. Życzyłbym sobie,a jemu przede wszystkim,by kontuzje więcej go nie nekaly,ale nie wiem,czy to życzenie się spełni.
Niczego nowego też nie odkryję,jeśli napisze,że przy właściwej pracy trenera i całego sztabu takie wyniki nie powinny wzbudzać wielkiego entuzjazmu. Na piłkarzy wydano majątek,w drużynie gra najlepszy piłkarz w historii i kibice mają prawo oczekiwać czegoś więcej jak przegrane w marnym stylu na wyjezdzie z drużyną,której wartość wynosi tyle,ile samego Semedo.
Dlatego napisze o tym co najgorsze było w tym spotkaniu: systematyczny zjazd Sergio i kontuzja Roberto.
Swoją drogą,jak można cieszyć się z kontuzji odniesionej przez piłkarza drużyny, której kibicujemy,wychowanka tego klubu ? Dla mnie niepojęte.

Najlepsze- Umtiti !!!
He is back !!!

De Jong najlepszy ! Co on wyprawia w środku pola. Człowiek zaczyna przestawać tęsknić na każym meczu za Xavim :)

Najlepsze to wynik który naciska Real i świetna gra Griezmana i powrót bez kontuzji Umtitiego, oraz dalsze zgrywanie Griezmana Suareza i Messiego.Zwycięstwo które zwiększa pewność drużyny przed ważnymi meczami.4 z kolei 2 na wyjeździe.Chęć do biegania i walki oprócz Messiego w defensywie.Forma zespółu rośnie.Mądre zmiany.Cieszy że Suarez biega i walczy.Podobno kontuzja Roberto nie jest ciężka.

Słabe kontuzja Roberto,niemożliwe człapanie Messiego z lepszymi ekipami tak nie można grać widać że nie jest w formie.Też w normalnej formie by strzelił tą bramkę.Busi trochę strat.Po odejściu Rakitica warto awansować Puiga czy kupić Fabiana.

Najgorsze :
Busquets (żadna nowość)
Najlepsze :
Griezmann i Umtiti

Najgorsze to niestety Busi. Czas żeby grał co raz mniej i ustąpił miejsca młodszym i jednocześnie lepszym.

Najgorsze to albo obecność Busqetsa w kadrze albo czasami zbyt duży chaos w podaniach