Piłkarze Barcelony trenowali dziś na obiektach Deportivo Alavés

Dariusz Maruszczak

18 października 2019, 13:56

Mundo Deportivo

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Piłkarze Barcelony uczestniczyli dziś w ostatnim treningu przed meczem z Eibarem, który odbędzie się w sobotę o 13:00.

Zajęcia odbyły się za zamkniętymi drzwiami na obiektach Deportivo Alavés, które użyczyło Blaugranie jedno ze swoich boisk z naturalną murawą. Pod okiem Ernesto Valverde pracowało 22 zawodników, a w Barcelonie zostali tylko zawieszeni za kartki Gerard Piqué i Ousmane Dembélé. Czterech piłkarzy z grona powołanych obejrzy mecz z Eibarem z wysokości trybun.

W treningu wziął udział Samuel Umtiti, który dostał już od lekarzy pozwolenie na grę po kontuzji, podobnie jak Junior Firpo. Z drużyną ćwiczyli też Ansu Fati, Carles Pérez i Ivan Rakitić. Chorwat nie pracował wczoraj z drużyną za zgodą Valverde ze względu na zobowiązania reklamowe. Zmiana organizacji pracy z powodu podjęcia decyzji o wcześniejszym wyjeździe z Barcelony spowodowała, że pomocnik trenował wczoraj jedynie indywidualnie we wcześniejszych godzinach. Dziś w zajęciach uczestniczył również bramkarz juvenilu Arnau Tenas, który stanowi zabezpieczenie na wypadek, gdyby podczas ćwiczeń coś stało się Ter Stegenowi lub Neto.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy ktoś mi wyjaśni czemu polecieli dwa dni wcześniej? Ma to związek pewnie z sytuacja w Katalonii, ale się pytam bo nie udało mi się znaleźć takiej informacji albo coś przeoczyłem