Frenkie de Jong: Nadal mogę spacerować po mieście z założoną czapką

Radek Koc

11 października 2019, 09:47

Algemeen Dagblad

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Frenkie de Jong wywalczył sobie pewne miejsce w składzie Barcelony i jego adaptacja do życia w Hiszpanii przebiega bez większych problemów. Pomocnik opowiedział o kilku szczegółach w rozmowie z Algemeen Dagblad.

- Wiele rzeczy zostało zrobionych jeszcze przed przyjazdem do Barcelony. Nauczyłem się trochę mówić po hiszpańsku. Oczywiście, kiedy przyjeżdżasz do miasta, odkrywasz dużo więcej nowości. 

- W Barcelonie wszystko jest dużo większe i przyciągasz uwagę wszystkich ludzi. Zdajesz sobie z tego sprawę, kiedy przybywasz na lotnisko w innym mieście i spotykasz tysiące kibiców, którzy czekają na ciebie. Nadal jednak mogę spacerować po mieście z założoną czapką. Czasami zatrzymują mnie do zrobienia zdjęcia, ale to jest normalne. 

- Nie chcę mówić o procesie nauki. To nie jest tak, że teraz w Barcelonie wszystko robię inaczej. Gram z innymi piłkarzami, pewne sytuacje zdarzają się częściej i oczywiście wszystko idzie lepiej. Oczywiście wyciągnąłem z tego naukę, ale to jest logiczne. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni wszystko szło znacznie lepiej. Na początku zacząłem trochę płasko, grałem nieco wyżej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

On nakrywa czapką Artka.
« Powrót do wszystkich komentarzy