Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

- 2010/2011
- dom

- Na ostatnie 20 lat , zawsze gdy w domowych strojach Barcy przyjęto bordowy kolor spodenek (jedynie 3 sezony), to drużyna wygrywała i LaLigę i Ligę Mistrzów.

W mojej pamięci tli się jednak zestaw obrazków ze szczególnego sezonu... Gdy teraz oglądam mecze z tamtego okresu, wydają mi się one, jakby wyjęte ze starej kliszy, umieszczone w odległym świecie, narysowane w stylu retro.
Inna oprawa graficzna Ligi Mistrzów, reklamy Mastercard jeszcze z poprzednim logotypem, na naszych koszulkach znak Unicef, nawet w bramce Arsenalu wtedy jeszcze młody Wojtek Szczęsny, z numerem 53...


Stroje Barcy były jak specjalnie uszyte na okazję koronacji. Wyraźny kołnierz górujący nad bordowo granatowymi pasami dawał się zapamiętywać, a całości nadawał dostojny charakter. Kolorystyka intensywniejsza niż co sezon sprawiała wrażenie stroju, jakby przygotowanego na specjalne święto.

Momenty w których drużyna odklejała się od doczesności i tworzyła piękno jakby spoza wyobraźni, zapamiętam do końca życia. Będę do starości wspominał Manitę na Camp Nou, bramkę Leo na Bernabeu, czy to jak w finalne na Wembley Messi we wściekłej radości po zdobyciu bramki przewrócił stojący mikrofon i manifestował swą radość. Tylko raz go widziałem w takim stanie.

Barcelona w sezonie 10/11 była najdoskonalszą wersją dużyny złożonej z 11 zawodników, jaką kiedykolwiek widział futbol. Swoją grą zawodnicy ubrali tę dyscyplinę sportu w specjalne szaty, samymi ubranymi będąc jak najlepsza drużyna wszechczasów.


« Powrót do wszystkich komentarzy