Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sezon 2010/11
Dom
Dlaczego? Każda koszulka ma swoją historię, ale ta ma dla mnie szczególną. Fakt, w tym sezonie i w tej koszulce Barcelona nie zdobyła trypletu, ale w wymienionym sezonie było coś, co mnie urzekło. Urzekła mnie magia, której nie widziałam w innych klubach. Dawała radość, którą nie dawały inne kluby, a w dnień meczu z przyjemnością siadało się przed telewizor, bo można było się spodziewać, że zobaczy się coś pięknego, niesamowitego.
Patrząc na tą koszulkę:
-widzę drybling Messiego na Bernabeu przy bramce na 1:0 w meczu półfinałowym Ligi Mistrzów
-widzę Erica Abidala podnoszącego puchar Ligi Mistrzów na Wembley
-słyszę (co może zabrzmieć dziwnie) Jacka Laskowskiego, który komentował La Manitę: "5:0, 5:0, Jeffren, Jeffren, Jeffren. La Manita. 5:0 gromi Barcelona Real Madryt" te słowa najbardziej zapadły mi w pamięć, choć mogłabym napisać więcej cytatów z tego meczu.
Mogłabym wymieniać i wymieniać, ale zapewne zabrakłoby mi czasu na napisanie komentarza :D
A sama koszulka jest piękna w swojej prostocie.
« Powrót do wszystkich komentarzy