Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sezon 2004/2005
DOM
Oczywiście początek jakże pięknej historii z udziałem naszego BOGA FUTBOLU. Pierwsza oficjalna bramka MESSIEGO w pierwszej drużynie i asysta nikogo innego jak CZARODZIEJA Ronaldinho.. przy pierwszej próbie lobik RONIEGO i lobik MESSIEGO przy czym chorągiewka w górze... spalony. Po czym kolejne podanie górą R10 do "MESJASZA" i wykończenie naszej Atomowej Pchły w ten sam sposób co chwilę prędzej "górą nad bramkarzem". Coś pięknego tak właśnie zaczęła się ta piękna przygoda. Drugiego takiego nie będzie - trzeba go oglądać bo to coś czego innego pokolenia będą nam zazdrościły. Trzeba wspomnieć również o tym jak R10 po tej bramce wziął MESSIEGO na barana i wprowadził do świata wielkiego futbolu. Ciarki !!! Muszę wspomnieć, że Leo urodził się tak samo jak ja w 1987 r. również tak jak ja w czerwcu dzieli nas tylko jeden dzień. Leo 24.06.1987 r. - Ja 25.06.1987 r.
« Powrót do wszystkich komentarzy