Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

- 2010/11
- dom

Dlaczego akurat sezon 10/11 i z czym kojarzą mi się te koszulki? Przede wszystkim z legendarnymi wspomnieniami, które pozostaną ze mną do końca życia.

Panie i Panowie, pociąg o nazwie "Nostalgia" właśnie przyjechał, prosimy bezpiecznie wsiadać, znaleźć wygodne miejsca i razem z resztą uczestników delektować się tą podróżą po przepięknych ulicach imienia Josepa Guardioli oraz piłkarskich bogów, tymczasem nasz spiker zauroczy Was opowiastką... Miłej podróży!

Victor Valdes, był i właściwie dalej jest to człowiek charakterny, o czym świadczy zwolnienie go z klubu w ostatnim czasie. Taka była także Barcelona Guardioli w tamtym sezonie. Nie była brutalna, nie kopała przeciwników po kostkach jak Sergio Ramos w pamiętnym Klasyku.. ale miała charakter, swoją tożsamość i ogromną wolę walki, tak jak nasz wychowanek.
Błyskawicznie dojechaliśmy do kolejnego miejsca, prawda? To nie przypadek, tak samo szybko poruszał się Dani Alves po prawej flance, choć zdarzały się mecze, w których Pep Guardiola musiał ostudzić Brazylijczyka i zakładał mu łańcuch mający za zadanie utrzymać go w bardziej defensywnej roli. Joga bonito, cudowne klepki z Messim i ogromna radość, tym cechował się nasz genialny prawy obrońca i jeśli patrzę na koszulki z sezonu 10/11, nie ma opcji abym nie przypomniał sobie o tym świetnym zawodniku.

- Zawiadomiono nas o wniesieniu alkoholu do pociągu, Danny Gaucho proszony jest o stawienie się w kabinie konduktora.

Nasz kochany Pique, wtedy jeszcze nie tak opierzony, nie tak doświadczony, był studentem profesora Tarzana, który przekazywał mu swoje nauki i kazał zajmować się grą, a nie zapalniczkami rzucanymi z trybun Bernabeu. Wspominałem wcześniej o profesorze, tzn. Puyolu, kto jak kto, ale Gerard i Carles najlepiej znają wartość barcelońskiej koszulki, chyba nie muszę wspominać o Mascherano? Mimo niskiego wzrostu był wojownikiem, żołnierzem Pepa, na którym zawsze można było polegać, a skoro jesteśmy przy bloku defensywnym tamtej legendarnej ekipy, trzeba wspomnieć o Ericu Abidalu, lewym defensorze całkowicie innym niż Jordi Alba. Patrzę na trykoty z sezonu 2010/11 i przede wszystkim widzę to.. Erica, który pokonał chorobę, wystąpił w wygranym finale Ligi Mistrzów, a następnie podniósł puchar, absolutnie fenomenalne przeżycie, które doprowadza mnie do łez.

- Kelner właśnie rozdaje ciepłe bułeczki, a my dojeżdżamy do kolejnego punktu naszej podróży.

Kolejne skojarzenie? Proszę bardzo! Messi, Xavi, Iniesta, trzech wychowanków na podium Złotej Piłki, mam wrażenie, że trochę się o tym zapomniało w świecie piłki, a o tym trzeba mówić. Przecież to jest rzecz niewiarygodna! Aż ciężko w to w ogóle uwierzyć, ale naprawdę Ci panowie stali razem na tej niezapomnianej gali, co najlepiej dowodzi temu jak cudowny był to sezon i jak magiczne stały się te koszulki Blaugrany.

« Powrót do wszystkich komentarzy