Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

1. 2014-2105
2. Koszulka domowa
3. Dlatego, że to koszulka która jest dla mnie szczególnie wyjątkowa. W sezonie 2014/2015 bylem na swoim pierwszym meczu na Camp Nou w tym meczu Barcelona występowała w tej pięknej koszulce. Mecz rozgrywany był 11 stycznia z Atletico Madryt, kupiliśmy z narzeczoną po takiej właśnie koszulce w sklepie na terenie Camp Nou. Niezapomniane przeżycie być na takim stadionie przy 90 tysięcznej publice. Cale zwiedzanie muzeów, najważniejszych miejsc w samej Barcelonie odbywało się właśnie w tej koszulce. Stąd mam do niej tak ogromny sentyment. Dodam tylko jeszcze, że od tego czasu narzeczona która piłka była niezainteresowana poznając historie klubu, miasta oraz będąc właśnie tam w stolicy Katalonii na żywo na meczu, zaczęła ze mną oglądać mecze a oprócz tego sama inicjuje wyjazdy do Barcelony ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy