Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

231 komentarzy

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sezon 10/11
Dom
Przede wszystkim koszulka w typowe dla Barcelony bordowo-granatowe pasy. Pamiętny sezon, z wieloma rekordami, wygraną wszystkich trofeum, tworzącą się epoka, historia „maszyny” Pepa Guardioli, nowymi systemami gry, która cieszyła oko każdego kibica piłki nożnej nie tylko fana Barcy, narodzenie się wspaniałej wiedzy taktycznej Pepa, do której każdy teraz nawiązuje,najlepszej lini pomocy Iniesta-Busi-Xavi, wspaniałego wielkiego kapitana Poyola. Geniusz naszego ofensywnego trio - MVP. I tego czego najwiecej teraz brakuje, drużyna wypełniona wychowankami, i wprowadzanie młodych zawodników ze szkółki. Historyczne 5-0 z Realem, i wyciągnięta dłoń Pique po meczu. I jednej z najwspanialej historii w sporcie, Abidal który wrócił do gry na najwyższym poziomie po wygranej walce z rakiem, do teraz mam przed oczami powrót Abiego po pokonaniu choroby, czekającego przy lini bocznej ze złożonymi rękami na zmianę z Pique, relacje całego stadionu, oczy łzawią do teraz na myśl o tym. Wspaniały gesty Puyola który daje podnieść Abidalowi wygrany puchar Ligi mistrzów, oddającego mu opaskę kapitana. Coś pięknego, pokazującego wzajemny szacunek. Dużo można mówić o tym sezonie, po prostu najlepszy sezon w historii piłki nożnej, nie tylko pod względem sportowym.
« Powrót do wszystkich komentarzy