Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

- 2008/09

- dom

- Koszulka symbol, podzielona na dwie części, tak jak podzielony został piłkarski świat po tym sezonie. Połowa kibiców czuła podziw, druga połowa czystą nienawiść. Historii tej koszulki możesz nie zrozumieć, ale spróbujmy.


Rok 2008. W Barcelonie pojawia się on, syn Valentiego, Wielki Tytan, Najpotężniejszy Trener we Wszechświecie, Szaleniec, Prorok, Niszczyciel Systemów, Pan Tik-Tak, Thanos, czy po prostu Pep. Adoptuje pod swoje skrzydła Messiego, sygnalizując Eto'o, że to Argentyńczyk jest tym ukochanym synem i Samuel powinien sobie szukać nowego domu. Obaj pozostają jednak w Barcelonie tworząc jeden z najbardziej zabójczych duetów w historii, sprawiając, że bramkarze kapitulują w tym sezonie 74 razy.

Początki były jednak zaskakujące, gdy malutka Numancia i Kraków postawiły w sierpniu opór i Barcelona została przez nie pokonana. Na szczęście Guardiola zaczął skutecznie korzystać z mocy Puyola, Xaviego, Iniesty oraz reszty gwiazd i nastąpiła długa seria pojedynków bez porażki.
W maju następuje nieuniknione. Taktyczny potwór nazwany tiki-taką dokonuje zniszczenia Madrytu 2 maja. 11 dni później zdobywa Puchar Króla. 16 maja zostaje przypieczętowane zdobycie mistrzostwa La Ligi. W międzyczasie obserwując poczynania Barcelony na brytyjskiej ziemi, pytamy samych siebie "czy to jest ta akcja?". Geniusz Iniesty to potwierdza, a my możemy cieszyć się z tytułu Ligi Mistrzów 27 maja.


Pep zdobywa finalnie wszystkie 6 pucharów nieskończoności i jednym sezonem, niczym pstryknięciem palcami sprawia, że pół piłkarskiego wszechświata nas pokochało, a drugie pół znienawidziło. Wszechświat został podzielony na pół, dokładnie tak jak domowa koszulka Barcelony z sezonu 2008/2009. Tak samo, po połowie, ten okres staje się błogosławieństwem i przekleństwem wszystkich którzy kibicują Barcelonie i w każdym kolejnym sezonie poszukują w grze magii, która powoli znika, tak jak z koszulki zniknął Unicef, a pojawili się na niej sponsorzy.
« Powrót do wszystkich komentarzy