Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

231 komentarzy

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

-2006/07
-wyjazd
-Dawno dawno temu, gdy piłka nożna była dla mnie jedynie finałami mistrzostw świata i Europy, zdarzyła się historia niezwykła- przynajmniej tak jawi się w mojej pamięci, która ostatecznie odmieniła nie tylko moje życie, ale także moich bliskich. Jako człowiek mniejszych niż dzisiaj rozmiarów miałem szczęście wraz z rodziną podróżować po świecie. Jednym z destynacji była wówczas Turcja. Chociaż niemalże całe wakacje spędziliśmy w hotelu, pewnego wieczoru udaliśmy się zwiedzać pustynną (przynajmniej tak ją zapamiętałem) okolicę. Pośrodku pustkowia stała dosyć niepozorna budka, jak sie okazało był to sklep z koszulkami piłkarskimi. Kiedy 3 lata starszy ode mnie syn znajomych rodziców ruszył pospiesznie na poszukiwanie koszulek Chelsea. Gdy odnalazł trykot z nazwiskiem ukochanego Lamparda, ja sam również zapragnąłem posiadać jakąś koszulkę. Zapytałem wówczas największego mojego autorytetu w tamtych czasach, a mianowicie mojego ojca, który z piłkarzy jest najlepszy. Wówczas mój tata bez chwili zawahania sięgnął po nią. Piękną. Pomarańczową. Z majestatyczną dziesiątką na plecach i napisem "Ronaldinho" tuż nad nią.

Wtedy się zaczęło. Moja fascynacja piłką nożną, Barçą, historią Katalonii i tamtejszymi dążeniami do państwowości doprowadziły mnie do studiowania prawa i zgłębiania prawa międzynarodowego. Moją starszą siostrę skłoniło do wyjazdu do Barcelony (początkowo w celach akademickich), gdzie odnalazła przyszłego narzeczonego i razem z nim buduje przyszłość właśnie w sercu Katalonii.

Chyba możemy podziękować tacie i właśnie tamtemu pomarańczowemu trykotowi za przygotowanie nam takiej teraźniejszości, która wciąż oczekuje na ciąg dalszy.
« Powrót do wszystkich komentarzy