José Bordalás: Zawodowa drużyna nie może tracić goli w taki sposób

Łukasz Lewtak

28 września 2019, 21:00

AS

3 komentarze

Fot. Getty Images

Po przegranym 0:2 meczu z Barceloną szkoleniowiec Getafe José Bordalas podkreślił, że w pierwszej połowie jego drużyna rywalizowała z Blaugraną jak równy z równym, ale zbyt łatwo straciła gola.

- W pierwszej połowie siły były wyrównane. Mieliśmy okazje, ale niestety podarowaliśmy pierwszego gola. To było dziecinne. To był żart. Zawodowa drużyna nie może tracić goli w taki sposób. Długa piłka od ter Stegena, wysunięta linia, zawahanie naszego bramkarza i Suárez to wykorzystał. Jeśli daje się prezenty, taki zespół jak Barcelona to wykorzystuje. Barça ma ogromną jakość i potrafiła grać przy korzystnym wyniku. Dziś jednak nie strzeliła dlatego, że miała mnóstwo okazji. To my straciliśmy bramkę w dziecinny sposób.

- Bardzo wpłynęły na nas momenty, w których straciliśmy gole, czyli końcówka pierwszej połowy i początek drugiej. Kiedy dostaje się ciosy w tak newralgicznych chwilach, daje się to odczuć w spotkaniach z takimi zespołami jak Barcelona. Później rywale nie podejmowali ryzyka w defensywie i było mało miejsca na boisku.

- Tak, to stracona szansa. Wszystkie przegrane mecze są straconą szansą. Teraz trzeba myśleć o następnej kolejce.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba nie widział finału LM liverpool Real albo naszego półfinału na anfild

Proponuje byś nauczył swoich piłkarzy grać w piłkę a nie tylko kopać po nogach i przerywać grę faulami !