Marc-André ter Stegen: Musimy być silniejsi i bardziej skoncentrowani

Radek Koc

23 września 2019, 15:45

Mundo Deportivo

3 komentarze

Niemiecki bramkarz udzielił krótkiego wywiadu na chwilę przed wylotem do Mediolanu na galę The Best FIFA Football Awards 2019. Ter Stegen podkreśla, że sytuacja Barçy nie jest typowa i piłkarze muszą się starać ją poprawić jak najszybciej. 

- Musimy być silniejsi i bardziej skoncentrowani na boisku. To normalne, że mówi się o kryzysie, kiedy rozpoczynamy zmagania ligowe w taki sposób. To nie jest dla nas zwyczajna sytuacja. Nie ma sensu jednak patrzeć wstecz. Jest jak jest i musimy patrzeć naprzód. Musimy się postarać i wygrać kolejne spotkania. Musimy sie poprawić w niektórych aspektach i to jedyna rzecz, o jakiej bedziemy rozmawiać w ciągu kilku następnych dni. 

- Możliwe zwolnienie trenera Valverde? Nasz trener wykonuje dobrą pracę i stara się wystawić możliwie najlepszą drużynę. My natomiast musimy grać i zdobywać trzy punkty. 

- Strata do Realu Madryt? To cztery punkty, a drużyny pokroju Atlético też cierpią i walczą o każdy punkt. My musimy się skupić na nas samych i zdobyć trzy punkty w następnym pojedynku. 

Fot. Football.ua/CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Możliwe zwolnienie trenera Valverde? Nasz trener wykonuje dobrą pracę i stara się wystawić możliwie najlepszą drużynę. My natomiast musimy grać i zdobywać trzy punkty. " - co by się tu działo gdyby Suarez powiedział to po meczu...

Chyba jedyny gość do którego nie można mieć pretensji. Zawsze w formie i ratuje nam tyłek.

MatS w przyszłości widzę Cię jako kapitana Barcelony.