Footy Headlines: Drugi komplet strojów Barçy w przyszłym sezonie będzie koloru czarnego

Łukasz Lewtak

22 września 2019, 13:00

Footy Headlines

17 komentarzy

Portal Footy Headlines opublikował dziś artykuł, w którym informuje, że drugi komplet strojów FC Barcelony w sezonie 2020/2021 będzie w kolorze czarnym.

Przypomnijmy, że w sobotę kataloński Sport przedstawił projekt pierwszego kompletu strojów FC Barcelony na kolejny sezon. Nowe koszulki po raz pierwszy w historii będą miały wąski żółty pasek, który będzie rozdzielał zdecydowanie szersze pasy bordowy i granatowy. Co ciekawe, trykoty będą identyczne z przodu i z tyłu. Spodenki będą w kolorze granatowym.

Dziś z kolei portal Footy Headlines dodaje, że drugi komplet strojów Barcelony będzie w kolorze czarnym. Herb i loga sponsorów najprawdopodobniej będą złote. Footy Headlines nie pokazał żadnej wizualizacji nowych strojów wyjazdowych Barçy, jednak podaje, że będą one podobne do tych z sezonu 2013/2014. Nowe stroje mają zostać oficjalnie zaprezentowane w czerwcu lub lipcu 2020 roku.

?s=20

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mogą być w sam raz jako żałoba po przespanym sezonie...

Oni teraz zajmują się strojami?!
Tu trzeba szukać nowego trenera.

Od kiedy stroje wygrywają? Z tym znaczkiem na piersi nie wystarczy się starać, z tym znaczkiem na piersi trzeba zapi.....ć

Te domowe mogą wyglądać dobrze na żywo bo na takich grafikach zazwyczaj wygląda to słabo.

No tak, żałoba po żenującym sezonie.

Tak akurat teraz stroje są najważniejsze co za masakra....

Czarny kolor jako "żałoba" po EV i o-o Bartym mam nadzieje

Czarne na pewno będą ładne :)

Kogo to obchodzi

No i spoko. Po (oby) słabym sezonie (który może wyjść na dobre wszystkim) stroje na znak żałoby po tych ciężkich chwilach (ale nie uprzedzajmy faktów, Valverde może jeszcze zaskoczyć trypletem) XD Tak na serio to fajnie bo i dawno nie było i będzie to jakiś odpoczynek od corocznie zajeżdżanego koloru turkusowego i wszelkich wariacji koloru limonkowego. Ciekawe jakie akcenty dorzucą do koszulek.

Żałoba po sezonie 19/20?

Jak już będą wyrzucać Valverde to niech przy okazji zwolnią też osobę odpowiedzialną za ostatnie projekty koszulek domowych. Kolejne paskudztwo. Może te czarne wyjazdowe będą lepsze.

Tak jest! Ostatnio pisałem, że bardzo brakuje mi czarnych strojów Barcy. Oby ze zlotymi wstawkami, jak czcionka z sezonu 06-07.

Przypadek? :D .