Trener Granady: Jestem dumny ze swoich piłkarzy, wszyscy zasłużyli na szóstkę z plusem

Łukasz Lewtak

22 września 2019, 09:00

Marca

10 komentarzy

Po wygranej 2:0 z Barceloną trener Granady Diego Martínez podkreślał znakomitą postawę swoich zawodników, którzy jego zdaniem zasłużyli na szóstkę z plusem.

- To jest barbarzyństwo. Musimy poczuć smak tego zwycięstwa. Jestem bardzo dumny z moich piłkarzy. Wszyscy zasłużyli na szóstkę z plusem.

- Byłem już zmęczony oglądaniem tego, jak moi zawodnicy biegają. Trudno być na takim poziomie skuteczności, koncentracji i wysiłku w meczu z jednym z najlepszych przeciwników na świecie.

- Byliśmy w stanie zniwelować różnice pomiędzy nami a Barceloną, teraz drużyna cieszy się chwilą. Trzeba być dumnym z tego wyniku.

- Jesteśmy liderem, to fakt, jednak my nie patrzymy na tabelę. To tylko anegdota, to nas nie interesuje. Sezon będzie bardzo długi, nie możemy stracić odpowiedniej perspektywy na to, kim jesteśmy.

- Neva i Azeez przygotowywali się w cieniu, teraz nadszedł ich moment i go wykorzystali. Tutaj wszyscy są ważni i potrzebni.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Granada zagrała całkiem dobre spotkanie, trafili do tego na beznadziejnie dysponowaną Barcelone. Zasłużone zwycięstwo.

Wszystko fajnie tylko nie lubię bardzo drużyn które grają na czas już od 25 minuty meczu bo to jest słabe!

Pogratulować Granadzie.

Oni nie czaja że ze zdrowym Messim i Messim w formie dostali by 5-0 i tyle by było ich liderowania. Niech się cieszą póki moga
konto usunięte

Szkoda, że (bez urazy) no namy potrafią zdominować gwiazdorska obsadę. Widać jak odpowiedniamotywacja moze zdominować talent sytych gwiazdeczek