The Sun: Arsenal i Manchester United chcą sprowadzić Umtitiego i Rakiticia w zimowym okienku

Łukasz Lewtak

21 września 2019, 15:00

The Sun

30 komentarzy

Brytyjski The Sun informuje dziś, że Arsenal i Manchester United cały czas są zainteresowane sprowadzeniem Samuela Umtitiego i Ivana Rakiticia, szczególnie że Barcelona będzie musiała sprzedać kogoś w styczniu, aby dopiąć budżet.

Co prawda do otwarcia zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze ponad trzy miesiące, ale The Sun już dziś informuje, że w styczniu Arsenal będzie się starał ściągnąć Samuela Umtitiego. W lecie francuskim środkowym obrońcą interesował się Manchester United, jednak ostatecznie taki transfer nie został przeprowadzony.

Według informacji The Sun Czerwone Diabły mają w styczniu starać się z kolei o Ivana Rakiticia. Podobnie jak Umtiti, Chorwat stracił pewne miejsce w wyjściowej jedenastce zespołu Ernesto Valverde i może patrzeć przychylnym okiem na możliwość odejścia z Camp Nou.

Zainteresowanie Arsenalu i Manchesteru United piłkarzami Barcelony jest tym większe, że kataloński klub ogłosił, że musi pozyskać w tym sezonie 124 miliony euro ze sprzedaży zawodników, aby zrealizować założenia budżetowe. Jak na razie Barça zarobiła tylko 61,4 mln - 40 za Malcoma, 12,9 za Denisa Suáreza i 8,5 za wypożyczenie Philippe Coutinho.

Fot. Anton Zajcew, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jestem za odejściem obu i potem kupić prawonożnego stopera.

@Hushovt Czemu prawonoznego? Jak odejdzie Umtiti to zostaje tylko jeden lewonozny - Lenglet.
« Powrót do wszystkich komentarzy