Sport: Wszystko wskazuje na to, że Junior Firpo zagra w meczu z Granadą

Ela Rudnicka

18 września 2019, 18:30

Sport

17 komentarzy

Jak podaje Sport, Junior Firpo najprawdopodobniej zagra w sobotnim meczu z Granadą. Obrońcy nie dokuczają już problemy z kolanem, co dodatkowo zbiegło się z kontuzją, której doznał wczoraj Jordi Alba w pierwszej połowie meczu z Borrussią Dortmund.

Klubowi bardzo zależało na pozyskaniu piłkarza. Sztab potrzebował drugiego lewego obrońcy po tym, jak zadecydowano, że Juan Miranda odejdzie na wypożyczenie do innego zespołu. Klub postawił na Juniora Firpo, który kosztował go 18 milionów euro i zmienne.

Początki gracza w zespole nie było jednak łatwe. Zagrał co prawda w pierwszym z dwóch towarzyskich spotkań z Napoli, ale później na boisku spędził zaledwie 9 minut w meczu z Betisem. Po tym spotkaniu pojawiły się u niego dolegliwości kolana, przez co nie został powołany na mecze z Osasuną i Valencią.

Fot. Miguel Ruiz / [CC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie rozumiem jak można się zastanawiać kto zagra w miejsce Alby jak nie on? Przecież to lewy obrońca i po to został ściągnięty więc jeśli będzie zdrowy to musi zagrać żeby jakiś rytm meczowy zaczął łapać.

A mecz znowu na canal Plus to już się robi słabe
......

Moze bedzie mial wiekszy wachlarz zagran niz Alba, odegranie do tylu i podanie do Messiego.

Czas wielki , gość w betisie robił świetna robotę a alba już tyle nie będzie wytrzymywał przy swojej intensywnej grze on ma już swoje lata i ktoś musi go odciążyć

Oby zaprezentował się świetnie i wygryzł Albę przez jakiś czas, bo Jordi w tym sezonie prezentuje się fatalnie w ofensywie jak i w defensywie niestety
konto usunięte

Oby biegał tak szybko, że zawsze zdąży i złapie tego yangela

A niby kto inny miałby grać?

Mam nadzieję że.wygryzie ze składu gwiazdeczkę Albę który ostatnio wyżej pupę ma niż
...

Po to został kupiony. Szkoda, ze kontuzja musiała mu dać takową szansę. Oby pokazał sie z super strony i był rywalizacją albo pozytywnym zastępstwem dla Alby gdy ten nie będzie grał.

Oby wreszcie. Mam nadzieję, że pokażesz EV, że warto na Ciebie liczyć, a Albie, że nie może odpuszczać bo ma za swoimi plecami godnego zastępcę.

Przeciez po to zostal sprowadzony. Na mecz z Granada jak zloto.

Bardzo liczę na Firpo, sporo osób go skreśla, ale pokaże swoją klasę, tylko trzeba dać mu szansę. Junior to przyszłość Barcelony.
https://youtube.com/watch?v=AcWOKHPgBt8

Vamos Junior!! Oby pokazał sie z dobrej strony z Granadą