Yangel Herrera: W sobotę damy z siebie wszystko, chcemy wygrać dla naszych kibiców

Ela Rudnicka

18 września 2019, 21:00

AS

5 komentarzy

Pochodzący z Wenezueli pomocnik Granady udzielił wywiadu na kilka dni przed sobotnim spotkaniem z Barceloną. 

Jak podchodzi do meczu z Barceloną?: Z optymizmem i pokorą, jesteśmy małą drużyną, ale mamy wielkie serca. Najważniejsza będzie nasza praca i chęci. Chcemy dać kibicom pierwsze zwycięstwo na naszym stadionie.

Siódme miejsce w tabeli: Podchodzimy do tego spokojnie, mecz za meczem. Bez wątpienia świetnie zaczęliśmy rozgrywki, ale za nami dopiero cztery spotkania. Nasze odczucia są dobre, ale nie chcemy skupiać się na miejscu w tabeli. Wolimy myśleć o dobrym początku w naszym wykonaniu.

Messi: Zawsze wychodzimy na boisko po to, żeby rywalizować, bez znaczenia kto jest naszym rywalem. Jesteśmy silni dzięki temu, że dobrze rozumiemy się dzięki sobą i przygotowujemy do każdego meczu.

Czego boi się przed meczem?: Oczywistym jest to, że Barcelona to wspaniała drużyna. Musimy wykonać naszą pracę, wierzyć w siebie i w to, że możemy zwyciężyć.

Klucze przed meczem: Musimy być solidni w obronie, podobnie jak we wcześniejszych meczach, to będzie bardzo ważne. Co więcej, po tym jak odzyskamy piłkę, musimy być pewni siebie i ruszać do przodu.

Barcelona źle gra na wyjazdach: Wszyscy wiemy, jakich wspaniałych mają piłkarzy. Nie możemy ich oceniać, mimo tego, że mieli gorsze wyniki meczów wyjazdowych.

Kibice: Mam nadzieję, że będą nas wspierać i wierzyć. Damy z siebie 100%, żeby odnieść pierwsze zwycięstwo na naszym stadionie.

Fot. Agencia de Noticias ANDES / CC BY-SA 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I tak to jest bedac, prawie, na piedestale. Zespoly daja z siebie 110% podczas gdy Barca w takich meczach z BVB 70-90... to nie byl max... dochodzenie do formy zawodnikow, mentalne nastawienie 'jeden z przeciwnikow'. Zawodnicy BVb chca sie popisac w meczach z lepsza druzyna. Tak to juz jest...

Obawiam się tego meczu jak każdego wyjazdu przez ostatnie 2 lata.