Lucien Favre: Jestem dumny z gry mojej drużyny w drugiej połowie

Ela Rudnicka

18 września 2019, 00:17

Marca, AS

9 komentarzy

Szkoleniowiec Borussii Dortmund wziął udział w konferencji prasowej po pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym prowadzony przez niego zespół zremisował z Barceloną.

Czy był zaskoczony faktem, że Borussia Dortmund grała z Barceloną jak równy z równym?: Nie. Zagraliśmy dobrą drugą połowę, pokazaliśmy spokojną grę, mieliśmy większe posiadanie piłki, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Cieszę się z tego, jak zagraliśmy w drugiej połowie i z odczuć, które przekazaliśmy dzięki naszej grze.

Reus i przegrany pojedynek z ter Stegenem: Nie rozmawiałem z nim jeszcze.

Hummels: Zagrał fantastyczny mecz.

Cele: Chcemy wyjść z grupy. Zagraliśmy świetną drugą połowę. Świetnie się broniliśmy,  atakowaliśmy, dobrze graliśmy pressigniem, tworzyliśmy sobie sytuacje...

Wynik: Musimy go zaakceptować, skupiam się tylko na pozytywnych aspektach.

Ambicje: Ten mecz może nas wiele nauczyć. Skończyliśmy go pełni emocji, a teraz musimy skupić się na lidze.

Fot. Антон Зайцев / [CC BY-SA 3.0 GFDL]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przydałby się on zamiast Valverde. Dortmund gra fajny futbol, a jakby pracował z rakimi piłkarzami jakich ma Barca wyglądało by to jeszcze lepiej. Potrafi wykorzystać potencjał swoich piłkarzy, co Ernesto robi słabo/

Po pierwszej polowie Borussia stwierdzila, ze nie taki diabel stradzny jak go maluja i zaczela grac pilka... i to z powodzeniem.

Reus i przegrany pojedynek z ter Stegenem: Nie rozmawiałem z nim jeszcze.
Ernesto lubi to :D

Kolejny trener, który przechytrzyl taktycznie naszego Valverde jaki mamy wynik przez te 3 lata? 122 do 3 dla trenerów przeciwników?