Busquets: Oby to był początek bardzo długiej i bardzo pięknej historii Ansu Fatiego w Barcelonie

Łukasz Lewtak

14 września 2019, 23:57

Marca

3 komentarze

Sergio Busquets udzielił wypowiedzi dla mediów po meczu Barcelony z Valencią. Pomocnik Blaugrany był zadowolony z postawy zespołu oraz wyróżnił Luisa Suáreza i Ansu Fatiego.

Podsumowanie: Byliśmy lepsi od początku. Rywale stawali się coraz słabsi, ponieważ coraz bardziej brakowało im sił. W drugiej połowie znajdowaliśmy więcej wolnych przestrzeni. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Stopniowo będziemy odzyskiwać kolejnych piłkarzy i będziemy o wiele silniejsi.

Powrót Luisa Suáreza: To najlepszy napastnik na świecie. Daje nam wiele, ponieważ jest głodny goli i ciężko pracuje. Bardzo nam się przyda, w końcu punkty zdobywa się dzięki bramkom.

Ansu Fati: Jest bardzo młody. Wiemy, jakie ma zalety w wieku 16 lat. Jego gra cieszy kibiców. Takich zawodników zawsze porównuje się z wieloma innymi. Trzeba zachować spokój. Niech Ansu się rozwija i robi kolejne kroki na swojej ścieżce kariery. Powinien wiedzieć, gdzie jest i jak tutaj jest trudno. Kiedy człowiek jest młody, nie jest świadomy wszystkiego. Pochwały są wspaniałe, on na nie zasłużył, ale wiemy, że jest ciężko. Ma warunki i dobrą głowę. Oby to był początek bardzo długiej i bardzo pięknej historii Ansu Fatiego w Barcelonie.

Fot. Anna Nessi, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Busi z de jongiem i arthurem grając szybciej piłka jest o wiele lepszy niż z rakieta i vidalem. Widać co mu służy w grze.

Pięknie ubrał Busi w słowa.

@budel17 Widać to nie koniec Busiego, potrzebował jedynie odpowiednich partnerów w środku pola