Barcelona - Valencia: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Makaj

14 września 2019, 23:31

FCBarca.com

46 komentarzy

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Valencią zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Ansu znów skradł show

Tu naprawdę nie chodzi tylko o to, że 16-letni zawodnik gra w pierwszym składzie Barcelony i zalicza gola i asystę w ciągu godziny gry, chociaż już za samo to zasługuje na największe pochwały. Ansu czuje się na boisku jak ryba w wodzie i bez żadnych kompleksów drybluje, strzela i asystuje. Gdyby miał dzisiaj trochę więcej szczęścia, zakończyłby zawody z przynajmniej dwiema bramkami na koncie. Ten chłopak ma ogromne możliwości, których dzisiaj dał próbkę.

Najgorsze: Niefrasobliwość w obronie

Jeśli po takim meczu można się do czegoś przyczepić, to jest to środek obrony Barcelony. Piqué z Lengletem nie czuli się dzisiaj najlepiej, popełniali sporo błędów w ustawieniu, czego dowodem dwie stracone bramki, przy których ewidentnie brakowało krycia ze strony stoperów. Dobrze jednak, że takie błędy przydarzyły się w takim spotkaniu, z którego można bez konsekwencji wyciągnąć wiele wniosków na przyszłość.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A co do najlepszego, to 2 gole Suareza tez zaslugiwaly na pochwaly. Wszedl po 3tyg przerwy, oddal 2 strzaly i 2 piekne gole... jak za dawnych czasow! Uciszyl narzekaczy na jakis czas.

@Greenalley hehe gruby wszedł pomachał nogą, pierdykną od niechcenia i brama xp

@masik86 pierwsza bramka trochę jak Ronaldinho z Chelsea, z miejsca:)
« Powrót do wszystkich komentarzy