Marc-André ter Stegen: Mam nadzieję, że Messi zostanie z nami przez wiele lat

Julia Cicha

12 września 2019, 21:00

Mundo Deportivo

13 komentarzy

Marc-André ter Stegen wziął dziś po południu udział w wydarzeniu sponsorskim. Przy okazji wypowiedział się na kilka tematów dotyczących FC Barcelony.

− Mam nadzieję, że Messi zostanie z nami na wiele lat. Piqué powiedział już, że Messi zyskał sobie prawo do decydowania o swojej przyszłości. My jesteśmy przekonani, że czuje się dobrze w klubie. Chcemy, by byli tu najlepsi, a on jest dla nas kluczowy.

− Neymar? Nie można niczego zmienić, ja jestem zadowolony z zespołu, który mamy. Czy chciałbym, żeby przyszedł? To trudne pytanie, w Barcelonie chcemy mieć najlepszych zawodników.

− Osobiście cieszę się, że Rakitić został. Myślę, że klub i kibice również są zadowoleni.

− Pozycja zmiennika w reprezentacji była dla mnie trudnym ciosem. Robię wszystko, co mogę, by grać w pierwszym składzie. Neuer dobrze sobie poradził, ale nie była to dla mnie wygodna sytuacja.

Fot. EKSRX / CC BY 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To niesamowite jak wielki spokój mamy w bramce, odkąd MATS gra w pierwszym składzie. Po wielu latach kibicowania z Valdesem na bramce, przy całym moim szacunku do niego, to naprawdę niesamowita odmiana.

jedyny bramkarz , po victorze valdesie którego traktuje jak wychowanka choć nim nie jest , niewiem marc coś takiego w sobie ma :) spektakularny na bramce , a poza nią świetny inteligentny facet szanujący kulturę i to wszystko z czym wiążę sie noszenie koszulki barcy

Marc to obecnie najlepszy bramkarz w Niemczech, przebywając w tym kraju oraz w innych, nie tylko ja podzielam to zdanie

Kocham Messiego ale mam nadzieję że pojawi się ktoś kto pozwoli mu z czystym sumieniem odejść do Chin na zasłużoną emeryturę. Trochę martwi mnie tylko to, że nikt na razie nie zbliża się do poziomu który mógłby dawać na to nadzieję.

I Ty też z nami zostań:)