Rivaldo: Barcelona tęskni za Messim, on robi na boisku coś wyjątkowego

Julia Cicha

11 września 2019, 21:30

Marca

17 komentarzy

Były piłkarz Barcelony Rivaldo udzielił wypowiedzi dla Betfair, w której podkreślił, jak ważny jest Leo Messi dla katalońskiego klubu. Dodał też, że de Jong przekonał już do siebie wszystkich.

Messi: Klub za nim tęskni. Kiedy Messi jest na boisku, tworzy coś wyjątkowego, magicznego. Dodaje innym pewności siebie i sprawia, że Barcelonie wszystko lepiej się układa.

De Jong: Potwierdził już to, czego po nim oczekiwaliśmy. Dobrze się zaadaptował do nowej rzeczywistości, jego transfer był trafiony, de Jong wiele nam da w przyszłości.

Mecz z Valencią: Valencia zawsze jest trudnym przeciwnikiem, szczególnie że mecz ten przypada zaraz po przerwie reprezentacyjnej. Nie oczekuję, że Barcelonie będzie łatwo.

Jego gol przewrotką z Valencią: Wiele osób podchodzi do mnie w miejscach, które odwiedzam, właśnie przez tę bramkę. Nie tylko ja ją pamiętam, cieszę się, że jestem przez nią doceniany. To trafienie pozostanie w pamięci wielu kibiców.

Real Madryt: Ma przed sobą bardzo trudny miesiąc, zaczyna Ligę Mistrzów, a do tego ma ciężkie mecze w lidze, w tym derby z Atlético. To prawda, że jest jeszcze wiele wątpliwości w kwestii tego, co może zrobić zespół Zidane’a.

Fot. Agencia de Noticias ANDES / CC BY-SA 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I cyk, wywiad Rivaldo nr. 46
« Powrót do wszystkich komentarzy