Kevin-Prince Boateng: Ousmane Dembélé często zachowuje się jak małe dziecko, trzeba to zaakceptować

Ela Rudnicka

11 września 2019, 16:00

Sport

31 komentarzy

Kevin-Prince Boateng w wywiadzie dla Sports Bild wypowiedział się m.in. na temat Leo Messiego i Ousmane'a Dembélé oraz jego zachowania.

- Dembélé jest dla mnie jak dziecko. Trzeba go takim zaakceptować. To prawda, że czasami spóźni się na trening. Niektórzy piłkarze robią to w ramach prowokacji, ale z nim to coś zupełnie innego, on po prostu zachowuje się jak małe dziecko.

- Problemem jest, i nie tylko w przypadku Dembélé, to, że młodzi piłkarze zarabiają zdecydowanie za dużo. Nie może być tak, że młody, 18-letni chłopak zarabia 4 miliony netto rocznie. Jeśli już tak jest, te pieniądze powinny zostać w jakiś sposób zainwestowane, tak żeby ten zawodnik praktycznie ich nie widział.

- Dla mnie to cały czas dziecko, które zostało wrzucone na głęboką wodę. Z dnia na dzień okazało się, że kosztował 150 milionów. Nie rozumie za bardzo, jak działa ten świat.

- W Barcelonie prawie nie grałem, byłem bardzo w tyle za Luisem Suárezem.

- Leo Messi jest niesamowity. On nie może być człowiekiem. Ani on, ani Cristiano Ronaldo nie mogą być po prostu normalnymi ludźmi, to kosmici.

Fot. UN Geneva / CC BY-NC-ND 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dembele ma mega talent i potrzebuje koncentracji i ciezkiej pracy na ZP ale z charakterem ktore nam pokazuje wychodzi ze to ostatni sezon. Niestety kontuzje tez go tlamsza, ale czego one sa powodem? Jest szklany czy podejscie?

Mądrego to i dobrze posłuchać :)

Ile można akceptować, dla mnie ten sezon powinien być ostatnim gdzie dostaje szansę żeby się wykazać że dorósł do gry w Barcelonie

Dodać do tego jego "otoczenie" i mamy to co mamy.

Krócej by było jakby powiedział :,, kiedy patrzę na Dembele - widzę siebie " :)

Tak srednio z tym zaakceptowaniem. Dla mnie gość w tym sezonie albo zagra na jakims przyzwoitym poziomie z regularnoscią i nie bedzię odstawiał pozaboiskowych akcji albo powinno sie go pożegnac póki cos porządnego sie za Niego wyciągnie. Nie wierzę że on wskoczy na jakis niewyobrazalny poziom. Moze stac sie solidnym skrzydlowym ale nic wiecej.

Jak ja marzyłem Dembele Neymar... Os jeszcze bardziej wkurzył ze się upierał przy swoim... ja mam nadzieje ze w styczniu/czerwcu temat wróci do gry ;) ✋

Po cichu liczę że Griezmann mu pomoże.
Ostatni sezon żeby coś pokazał, jak nie to trzeba minimalizować straty związane z jego transferem.

Wydaje mi się że duży wpływ ma na to że trzon zespołu to już goście po 30, do tej pory nie miał prawie nikogo w podobnym wieku kto odgrywały kluczową rolę w drużynie. Czas żeby Arthur Dembele De Jong czy Roberto pokazali charakter w szatni i.na boisku.

zabierać kasę, choć na Bartomeu bym nie liczył. Za wszystko przepłaca. Chyba lubi

Jak dla mnie nie można akceptować takiego zachowania, i przychodzi do takiego klubu jak Barca to trzeba umieć się zachować... Zwłaszcza po za boiskiem

22-letnie dziecko jest kapryśne, czasem np. może nie chcieć iść na mecz i trzeba to zaakceptować, a nie strać się to zmienić.

Jest dzieckiem-trzeba to zaakceptować xdd co on tu gada wgl gra w piłkę to zarabia czemu ma ich nie widzieć na oczy

nie, tego nie można zaakceptować.

Z jednej strony KPB może mówić o tym bo sam był dzieckiem tyle że rozwydrzonym, z drugiej nie bardzo podoba mi się że zawodnicy którzy za młodu byli z premedytacją mniej profesjonalni teraz oceniają roztrzepanego Dembele.

Czyli jak z dzieckiem, trzeba zastosowac system kar i nagrod. Zabrac mu playstation i obciac tygodniowke :)

Trzeba go wyautować. Dzieci mamy w Juvenii A.

Jak ci wsadził palca w... oko to też to zaakceptujesz ?

Trzeba to zaakceptować haha