Kevin-Prince Boateng: Ousmane Dembélé często zachowuje się jak małe dziecko, trzeba to zaakceptować

Ela Rudnicka

11 września 2019, 16:00

Sport

31 komentarzy

Kevin-Prince Boateng w wywiadzie dla Sports Bild wypowiedział się m.in. na temat Leo Messiego i Ousmane'a Dembélé oraz jego zachowania.

- Dembélé jest dla mnie jak dziecko. Trzeba go takim zaakceptować. To prawda, że czasami spóźni się na trening. Niektórzy piłkarze robią to w ramach prowokacji, ale z nim to coś zupełnie innego, on po prostu zachowuje się jak małe dziecko.

- Problemem jest, i nie tylko w przypadku Dembélé, to, że młodzi piłkarze zarabiają zdecydowanie za dużo. Nie może być tak, że młody, 18-letni chłopak zarabia 4 miliony netto rocznie. Jeśli już tak jest, te pieniądze powinny zostać w jakiś sposób zainwestowane, tak żeby ten zawodnik praktycznie ich nie widział.

- Dla mnie to cały czas dziecko, które zostało wrzucone na głęboką wodę. Z dnia na dzień okazało się, że kosztował 150 milionów. Nie rozumie za bardzo, jak działa ten świat.

- W Barcelonie prawie nie grałem, byłem bardzo w tyle za Luisem Suárezem.

- Leo Messi jest niesamowity. On nie może być człowiekiem. Ani on, ani Cristiano Ronaldo nie mogą być po prostu normalnymi ludźmi, to kosmici.

Fot. UN Geneva / CC BY-NC-ND 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ile można akceptować, dla mnie ten sezon powinien być ostatnim gdzie dostaje szansę żeby się wykazać że dorósł do gry w Barcelonie

@KibicBarcy84 każdy zawodnik powinien dostać szansę u innego trenera. Poza Busquetsem rzecz jasna.
« Powrót do wszystkich komentarzy