Javier Bordas: Dopóki Neymar będzie chciał do nas przejść, będziemy starać się, by tak się stało

Julia Cicha

11 września 2019, 10:30

AS

69 komentarzy

FC Barcelona nie wykluczyła jeszcze transferu Neymara, co potwierdził wczoraj agencji EFE członek zarządu katalońskiego klubu Javier Bordas.

− Dopóki Neymar chce do nas przyjść, my zrobimy, co w naszej mocy, by tak się stało. Operacja musi być jednak możliwa do przeprowadzenia z finansowego punktu widzenia. Styczeń? Zobaczymy. W piłce nożnej wszystko szybko się zmienia, ale Neymar to Neymar.

− Letnie negocjacje z PSG miały ustalony limit finansowy, który niestety nie okazał się wystarczający. Przypadek Neymara jest wyjątkowy. Chce do nas przyjść, nie zaadaptował się w PSG i popełnił błąd, przechodząc tam. Sam to przyznał.

− Klauzula w kontrakcie Messiego? Nie widzę go w innym klubie. Niewiele osób jest większymi barcelonistas od niego. On nie odejdzie dla pieniędzy. Messi jest częścią Barçy, jest Barçą. Jest wychowankiem, czuje klubowe barwy, wystarczy na niego spojrzeć, gdy przegrywa jakiś mecz.

− Kiedy wzmacnia się najlepszą drużynę na świecie, bardzo trudno jest coś poprawić. Nie uważam, by transfery w ostatnich latach były złe. Kto zastąpi Suáreza lub Messiego? Kto może grać zamiast Rakiticia czy Busquetsa? Koniec końców sprowadza się zmienników. W tym sezonie pozyskaliśmy dwóch piłkarzy, którzy mają grać w pierwszym składzie. To de Jong i Griezmann.

Fot. Alex Fau / CC BY 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja też będę czekał, jestem wielkim zwolennikiem jego powrotu! Każdy z nas popełnił w życiu jakiś błąd.

@wojti13bar i kazdy z nas ponosi konsekwencje tych czynow tak jak Neymar wiec nie rozumiem o czym mowisz...

@fhero no właśnie nic nie rozumiesz.

@wojti13bar Nie rozumiem tej debilnej analogii, jakim argumentem za powrotem Neymara ma być fakt, że wszyscy popełniamy błędy.

Może w sądach wdrożymy tą zasadę. Przy sądzeniu gwałcicieli, no wszyscy popełniają błędy, odsiedzisz 2 tygodnie i spoko.

@wojti13bar Tej ale on dalej nie wycofał sprawy z sądu ten jego błąd się nawet nie skończył.Nie ma szacunku w dalszym ciągu do tych barw niech wypierd@la.

@oZinho o dzieki za wyjasnienie kolego omnibusie ahahahahaahahahahahah ile masz lat 15 ?

@Ghandi Na jednym poziomie ułożyć odejście z klubku piłkarskiego i gwałtu.
Jak Ty czasami pierdzielniesz głupotę, to nie wiem czy się śmiać czy dokonać eutanazji..

@SelloutCrowd Tylko skrajnością dało się pokazać tego typu podejście. Za niedługo ta miernota spotka się z Barcą w sądzie a niektórzy jeszcze chcą tego zepsutego pseudo sportowca w Barcelonie. Przez niego Barcelona była postrzegana jako klubik od wałków i prania pieniędzy, mes que un club nabiera z nim nowego znaczenia

@fhero Tyle żeby stwierdzić, że po Twoim komentarzu dyskusja z Tobą jest zbędna.
« Powrót do wszystkich komentarzy